Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Młode projektantki 16 lutego, 2022

Polska jest krajem przepięknych kobiet, to może potwierdzić każdy, kto odwiedza Polskę choć jeden raz w życiu. Nie może więc dziwić, że w Polsce nie brakuje dobrze rokujących modelek a co z tym się wiążę projektantek modowych.

Jedną z nich jest bez wątpienia Domi Grzybek. Studentka ASP w Łodzi swą profesjonalną karierę stylistki mody rozpoczęła rok temu. Jej ubrania charakteryzują się tym, że są one tworzone w stylu casual, który jest popularny wśród młodych osób. Kreacja zaprojektowane przez młodą łodziankę zostały już wyróżnione przez gro prestiżowych pism takich jak Elle, Glamour czy Vanity Teen. Również projektanci wyjątkowo przychylnie wypowiadają się na temat projektów Domi Grzybek.

Sama Domi Grzybek otwarcie mówi o tym, że ją możliwość szycia ubrań niezmiernie cieszy. Mówi również o tym, że to co nosimy na sobie codziennie nie może wprawiać nas w kiepski nastrój. Dla pewnych osób przecież stroje mogą się okazać nośnikiem informacji. Stroje mają dla niej w sobie pewien zakamuflowany komunikat, który należy potrafić jedynie dobrze rozszyfrować.

Autor: Clearly_Ambiguous

Pełna pozytywnych fluidów moda to taka, która sprawia, iż wokół nas dostrzegalna oraz odczuwalna jest ogromna dawka energii. Moda odzież firmowa ma zatem motywować i wprowadzać nas w fantastyczny nastrój. Tego typu regułami kieruje się w swojej pracy Domi Grzybek.

W nieco innej działalności spełnia się inna młoda Polka, jaką jest Pola Zag. Jej profesją jest projektowanie biżuterii. Jak każda z pań Polaga Zag kocha mieć, coś co jest wyjątkowe. Jej wielka przygoda z projektowaniem biżuterii zaczęła się w momencie, gdy nie mogła znaleźć bransoletki pasującej do jej gustu. To zmotywowało ją do zaprojektowana czegoś tylko dla siebie. Z upływem czasu zainteresowanie jej projektami stało się tak ogromne, że powstawały kolejne samodzielnie stworzone kolekcje, którymi oczarowane są kobiety nie tylko w naszym kraju. Pola Zag robi cudowne rzeczy, które są dużą alternatywą dla powszechnie spotykanej biżuterii. Od niej odróżnia się praktycznie wszystkim, zaczynając od oryginalnej formy, skończywszy na materiałach, które są zastosowane do jej produkcji.