Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Marka Beurer – dbałość o wigor oraz dobre samopoczucie Wrzesień 7, 2018

Marka Breurer jest niemiecką firmą, która produkuje swoje towary także w Polsce. Firma zajmuje się produkcją dobrej klasy urządzeń medycznych, które mają na celu polepszenie komfortu życia – wspomagania oraz kontrolowania zdrowia. Ludzie poszukujący towarów, będących połączeniem ciekawego designu i efektywności powinni zwrócić baczną uwagę na towary marki Breurer.

Beurer
Autor: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
W szerokiej gamie asortymentu przedsiębiorstwa Beurer, który ostatnimi czasy zdobył ogromne rekomendacje wśród nabywców jest Beurer MG 150. Za ową nazwą kryje się wybawienie dla wielu osób uskarżających się na nadmierne napięcie, potrzebujących rozluźniającego i oswobadzającego od bólu masażu. Produkt to urządzenie masujące do pleców i karku. Obsługa urządzenia jest wyjątkowo łatwa – posiada możliwośc regulacji intensywności masażu za pomocą kilku przycisków. Niewielkie wymiary urządzenia powodują, że jest pakowny – mamy możliwość zapakować go w każde miejsce ,a co za tym idzie w każdym miejscu cieszyć się relaksującym masażem.

Masażer do stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach Beurer tutaj: Beurer) jest urządzeniem pozwalającym na zniwelowanie bólu stóp za pomocą masażu wibracyjnego i bąbelkowego stóp. Ma funkcję regulacji czasu. Oprócz dostarczenia relaksu masażer jest świetnym sposobem na pozostawienie stóp w wspaniałej kondycji – do zestawu dołączona jest bowiem część do usuwania do pozbycia się zbędnego naskórka. Oprócz tego można poszerzyć możliwości użytkowe poprzez dolanie olejków nawilżających do stóp.

Każdy człowiek troszczący się o kondycję i zdrowie potrzebuje często kontrolować swoją wagę. Odpowiednie BMI pozwala na zachowanie smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Dla tych klientów marka Breurer posiada w swojej ofercie także wagi łazienkowe. Wyjątkowo cieszący się popularnością towar to BEURER GS 21 Madagascar (sprawdź propozycje Model wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po zważeniu wyłącza się automatycznie, co pozwala na oszczędność baterii. Dla klientów potrzebujących wprowadzić więcej radosnych kolorów do łazienki powstała kolejna waga, nieco bardziej ekstrawagancka model BEURER GS 27 Paski. Waga ta jest w stanie „udźwignąć” do 150 kilogramów, z dokładnością pomiaru do 100 gram.