Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Paski – uwielbiamy czy nie cierpimy? 17 lutego, 2022

Tego sezonu zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, wąskie i szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Miłośniczek tego typu kompletów jest zapewne tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski pogrubiają i zakłócają proporcje sylwetki.

Możliwość komentowania Paski – uwielbiamy czy nie cierpimy? została wyłączona

Spinki do mankietów koszuli – biżuteria głównie dla panów 30 listopada, 2021

Spinki przeznaczone do mankietów przede wszystkim kojarzą się z niewiarygodnie eleganckimi mężczyznami na „poziomie”, którzy noszą elegancką koszule i garnitur. Jak się jednak okazuje, dosyć spora liczba mężczyzn ich używa – bywają doskonałą ozdobą do każdej koszuli, a ich bardzo różne kształty i wzory pozwalają przy okazji w subtelny sposób pokazać co się lubi, czym się interesuje, nie wspominając już o głębokości portfela, albowiem takiego typu spinki bywają robione nawet z prawdziwego złota.
Na przekór pozorom spinki do koszuli mają możliwość być – jak można zauważyć po powyższym – niewiarygodnie różne, nie tylko pod względem samych kształtów, ale również i tematyk czy rodzajów substancji.
Możliwość komentowania Spinki do mankietów koszuli – biżuteria głównie dla panów została wyłączona

W jaki sposób wybrać idealny pierścionek zaręczynowy? 9 czerwca, 2021

Pragnąc wyselekcjonować perfekcyjny pierścionek zaręczynowy nieodzowne będzie podjęcie kilku decyzji, m.in. dotyczących koloru złota, rozmiaru, fasonu, a także rodzaju kamienia.
Warto zwrócić uwagę, jaki odcień precjozów nosi na co dzień ukochana.
Możliwość komentowania W jaki sposób wybrać idealny pierścionek zaręczynowy? została wyłączona