Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Wybieramy torebkę Maj 22, 2018

kobieta z torebką
Torebka jest postrzegana jako pewien atrybut kobiecości, ale ma do spełnienia szereg zupełnie innych ról. Wyraża ona charakter kobiety, jej sposób bycia, ale jednocześnie jest funkcjonalnym uzupełnieniem a także ozdobą całego ubioru.

Komentowanie nie jest możliwe

Otwieramy sezon imprez majowych Maj 18, 2018

kobieta w bluzce
Mamy początek sezonu grillowego sezon grillowania. Kto tylko ma takową możliwość, stara się w jakiś sposób sobie tę porę planować. Albo my do swego zadbanego ogrodu spraszamy przyjaciół, albo też my zaszczycamy swoją obecnością ciocię czy też wujaszka.

Komentowanie nie jest możliwe

Torby wittchen oferują elegancję oraz świetną jakość! Marzec 2, 2018

zakupy
Powinniśmy powiedzieć za co płacić więcej

Są produkty, które warte będą każdej, nawet bardzo wysokiej kwoty. To właśnie powoduje, że nie musimy się namyślać nad ich zakupem, bo mamy szansę być przekonani, że za tą ceną idzie wspaniała jakość. Ale czy powiemy, co będzie godne nawet naprawdę dużych wydatków?

Komentowanie nie jest możliwe

Dla kogo outfit wojskowy? Listopad 16, 2017

moro
Wojskowe inspiracje można znaleźć w modzie od dawna. Duże liczbie kobiet ten styl przypadł mocno do gustu. Dlaczego dobrze jest wybrać styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, iż styl militarny uwydatnia indywidualizm oraz temperament. Dołącz do własnej stylizacji elementy wojskowe, a Twój strój natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To doskonały wybór, by podnieść nieco poziom pewności siebie albo uwydatnić mocny temperament. Wojsko jest kojarzone z twardym kodeksem, lecz styl wojskowy nie ma absolutnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, perfekcyjnie wyróżni Cię na tle tłumu i zaznaczy Twoją niepowtarzalność.
Komentowanie nie jest możliwe

Obuwie a także produkty odzieżowe dostępne w sklepach działających w sieci Listopad 11, 2017

zakupy
W dobie naszych czasów Polki dość chętnie stawiają na zakupy przez Internet, kierując się szerokim wyborem jak i atrakcyjnymi cenami. W poszczególnych sklepach można odnaleźć produkty w różnych rozmiarach, kierując się własnymi preferencjami. Na pewno nawet najbardziej wybredne konsumentki będą zadowolone z wirtualnej oferty.
Komentowanie nie jest możliwe

Kilka słów o modzie Lipiec 18, 2017

images
Za pasem cieplejsze dzionki, a wspólnie z nimi rewolucja waszych szaf. Warto po długich zimowych miesiącach zrewidować jej zawartość i uaktualnić.

Komentowanie nie jest możliwe

Które elementy odzieży skórzanej są w dniu dzisiejszym modne? Kwiecień 29, 2015

Torebka skórzana
Nie od dziś wiadomo, że nasz wizerunek jest niesłychanie istotnym detalem naszej codzienności, który ma wpływ na wiele elementów. Chociaż przeważnie nie zdajemy sobie sprawy z tego zjawiska, to natomiast nasz dobry wizerunek jest w stanie zaowocować w sprawach, o jakich nawet nie pomyślelibyśmy.

Komentowanie nie jest możliwe

Jak wyprawić garderobę, by unikatowo wyglądać? Lipiec 7, 2014

Każdy z nas lubi odpowiednio wyglądać. Jest to fakt z którym bardzo trudno podjąć jakąkolwiek dyskusje. Fakt ten jest bowiem w szeregu przypadków przez nas oglądany na ulicach naszych miast, gdzie po wielokroć jesteśmy świadkami prześcigania się również kobiet jak i mężczyzn w posiadaniu wyjątkowo fascynujących kreacji. Niemniej jednak w tym miejscu obligatoryjnie trzeba przyznać, że garderoba damska jest pod tym względem zdecydowanie bardziej wymagająca.
Komentowanie nie jest możliwe

A może kolorowa stylizacja na imprezę? Czerwiec 10, 2014

make-up
Dawniej karnawałowe imprezy były momentem, w którym zawieszano wszelkie zasady i każdą rzecz można było robić odmiennie niż robi się to na co dzień. Podobnie możesz spojrzeć na imprezowanie także dziś. Również w sytuacji, gdy szukasz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chadzasz zachowawczo ubrana do biura? Wobec tego w ramach imprezy możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, ażeby zamienić się w najbardziej kolorową personę na parkiecie?
Komentowanie nie jest możliwe

Świetne modele kurtek i płaszczy w jeszcze lepszych cenach Luty 14, 2014

images
Dostępne dziś wśród świeżych ofert producenta odzieży płaszcze to doskonałe oraz dopracowane do najmniejszego szczegółu opcje. Ze specjalnym przystosowaniem do warunków, które zimą są spodziewane w naszym kraju, poszczególne firmy proponujące ubrania rewelacyjnie trafiają w wymagania swoich klientów. Rewelacyjne ceny i paleta dostępnych kolorów zachęcają sporo osób do odnowienia zasobów swoich szaf oraz wybrania na nadchodzącą zimę płaszcza doskonałego.
Komentowanie nie jest możliwe

Dopasowywanie dodatków w trakcie przygotowywania Kwiecień 15, 2013

Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu
Świat mody nie jest łatwy i oczywisty w pojmowaniu. Ma się rozumieć każdy z ludzi stara się intuicyjnie dopasować do reszty, jednak to nie pozwala nazwać nas fachowcami w tej dziedzinie. Pokazy mody, szalony showbiznes i wydarzenia związane z ubraniami są raczej dekadenckim światem, którego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, chyba nie ogarnie z łatwością. Światy kreowane na wybiegach, dzięki strojom pokazywanym przez dziewczyny są bardziej czymś nieokiełznanym, jest to bardziej metafora, niż sztuka użytkowa. Wielu ubrań prezentowanych na pokazach mody nie da się zwyczajnie nałożyć i pokazać się na ulicy, by nie rzucać się w oczy i nie uchodzić za dziwaka. Twórcy mody, szczególnie ci najbardziej cenieni i uznani starają się zazwyczaj ujawniać w prezentacjach swoje emocje, wizje i złożone metafory, bardziej niż dyktować najnowsze trendy w modz

ie.

Komentowanie nie jest możliwe