Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Koszulki – billboardy? 23 marca, 2022

Większość osób miewa upodobanie by patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. Oznacza to, że ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny znane powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest używane przez wielu stylistów oraz ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można bowiem określić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulka z nadrukiem są dziś nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich ciekawe wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wówczas pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Oczywiście się nie udało, jednak oznaczone śmieszne koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.

Kolorowe koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia.

Jeśli zainteresował Cię opisywany tekst, zobacz jeszcze ten link. To naprawdę świetna witryna (https://nadrukihaft.pl/nadruk-flex), na której odnajdziesz podobne informacje.

Wyobraźmy sobie, że czekamy na pociąg w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy śmieszny rysunek.
Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Racja nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”