Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Kosmetyki – która kobieta potrafi bez nich żyć? Listopad 4, 2017

Kobiety ogromnie lubią dobrze wyglądać. Nie bez powodu definiuje się je mianem płci pięknej. Tym samym częściej niż panowie aplikują specyfiki kształtujące zdrowie i urodę. Damska kosmetyczka pełna jest różnorodnych środków, które przyprawiają ich współmałżonków o zawroty głowy.

Panie bardzo lubią dobrze wyglądać. Nie bez przyczyny określa się je mianem płci pięknej. Z tej przyczyny częściej aniżeli mężczyźni wykorzystują środki modyfikujące zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest rozmaitych środków, które przyprawiają ich współmałżonków o zawroty głowy.

Krem do rąk to podstawa

mini zestaw kosmetyków nantes
Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Podczas gdy na przykład krem do rąk, lub balsam do ciała, mogą być powszechnie stosowane, odczytując na etykietce: kwas hialuronowy, zaczynają się zastanawiać nad tym, czym w rzeczywistości zajmuje się ich wybranka.

Kwas hialuronowy – także dla panów
Natomiast kwas hialuronowy może być z sukcesem używany również przez mężczyzn. Z powodu wiązania wody w tkankach, niweluje on zmarszczki a także hamuje procesy starzenia. Kwas hialuronowy znajdujący się w kremie w dodatku doskonale nawilża i regeneruje cerę.

Balsam do ciała i krem antycellulitowy
W damskich kosmetyczkach bardzo często widziany jest balsam do ciała i krem antycellulitowy. I choć pierwszy z wymienionych panie ubóstwiają, do obecności drugiego najchętniej by się nie przyznawały. Krem ze śluzem ślimaka na http://www.aspersa.pl/sklep/krem-ze-sluzem-slimaka/ antycellulitowy należy bowiem do kosmetyków wykorzystywanych z konieczności pozbycia się niechcianego, pomarańczowego naskórka.

Krem pod oczy na po nieprzespanej nocy
Środkiem, do którego panowie zdążyli się już pewnie przyzwyczaić jest krem pod oczy. Zwykle zastanawiają się oni, w jakim celu kobiety kupują je w kompozycjach zawierających dwie sztuki. Otóż sprawa jest trochę bardziej zawiła. Krem – tutaj – pod oczy na dzień to nie to samo co krem pod oczy na noc. Każdy z nich posiada nieco odmienne cechy i w każdym tkwi odrębny sekret kobiecej urody.

Krem z zielonej herbaty?
Koncerny kosmetyczne wykorzystują energię przyrody, aby pomóc nam wyglądać młodziej oraz piękniej. Przykładem takiego przyrodniczego specyfiku jest krem z zielonej herbaty. Panowie nie mogą wyjść z podziwu. Godzą się ze zjawiskiem, że jakaś zielona roślina mieści się w pudełku z herbatami, jednakże żeby jeszcze nakładać ją na ciało? Tymczasem krem z zielonej herbaty odżywia, oczyszcza i wzmacnia skórę, a ponadto bajecznie pachnie.

Źródło: NANTES