Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Kosmetyki – która kobieta potrafi bez nich żyć? Maj 15, 2019

Panie bardzo lubią dobrze wyglądać. Nie bez przyczyny określa się je mianem płci pięknej. Z tej przyczyny częściej aniżeli mężczyźni wykorzystują środki modyfikujące zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest rozmaitych środków, które przyprawiają ich współmałżonków o zawroty głowy.

Krem do rąk to podstawa

mini zestaw kosmetyków nantes
Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Podczas gdy na przykład krem do rąk, lub balsam do ciała, mogą być powszechnie stosowane, odczytując na etykietce: kwas hialuronowy, zaczynają się zastanawiać nad tym, czym w rzeczywistości zajmuje się ich wybranka.

Kwas hialuronowy – także dla panówNatomiast kwas hialuronowy może być z sukcesem używany również przez mężczyzn. Z powodu wiązania wody w tkankach, niweluje on zmarszczki a także hamuje procesy starzenia. Kwas hialuronowy znajdujący się w kremie w dodatku doskonale nawilża i regeneruje cerę.

Balsam do ciała i krem antycellulitowyW damskich kosmetyczkach bardzo często widziany jest balsam do ciała i krem antycellulitowy. I choć pierwszy z wymienionych panie ubóstwiają, do obecności drugiego najchętniej by się nie przyznawały. Krem antycellulitowy należy bowiem do kosmetyków wykorzystywanych z konieczności pozbycia się niechcianego, pomarańczowego naskórka.

Krem pod oczy na po nieprzespanej nocy Środkiem, do którego panowie zdążyli się już pewnie przyzwyczaić jest krem pod oczy. Zwykle zastanawiają się oni, w jakim celu kobiety kupują je w kompozycjach zawierających dwie sztuki. Otóż sprawa jest trochę bardziej zawiła. Krem pod oczy na dzień to nie to samo co krem pod oczy na noc. Każdy z nich posiada nieco odmienne cechy i w każdym tkwi odrębny sekret kobiecej urody.

Krem z zielonej herbaty?Koncerny kosmetyczne wykorzystują energię przyrody, aby pomóc nam wyglądać młodziej oraz piękniej. Przykładem takiego przyrodniczego specyfiku jest krem z zielonej herbaty. Panowie nie mogą wyjść z podziwu. Godzą się ze zjawiskiem, że jakaś zielona roślina mieści się w pudełku z herbatami, jednakże żeby jeszcze nakładać ją na ciało? Tymczasem krem z zielonej herbaty odżywia, oczyszcza i wzmacnia skórę, a ponadto bajecznie pachnie. Krem – beautikon.com/power-10-formula-vc-effector.html

Źródło: NANTES