Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Kilka słów o modzie 26 marca, 2022

Przychodzą ładniejsze dni, a wspólnie z nimi przetrząsanie waszych szaf. Trzeba po przedłużających się zimowych miesiącach zrewidować jej wnętrze i uaktualnić. Zakopujemy głęboko wielkie swetrzyska, babcine rajstopy i babcine sukienki. Wiosna to czas, gdy królują na wybiegach i na deptakach sukienki.

A jest ich mnóstwo. Do kupienia mamy różne projekty oraz barwy. Każdy sklep asos pokazuje nam modne zbiory ubrań. Można zatem do woli wybierać.

Niniejszy tekst porusza faktycznie ważne kwestie, ale przeczytaj ponadto te informacje (http://www.bootky.pl/buty-pleaser) – na pewno stwierdzisz, że są warte zapamiętania.

Sukienka asos to, obok czerwonych ust i obcasów, symbol kobiecości. Dlatego mnóstwo klientek wybiera ubrania, które zaznaczają kobiece atrybuty. Są to wzory z wcięciem w talii i obcisłe. Idealna długość to przed kolano, jednak jeśli mamy szczupłą sylwetkę i długie nogi możemy pokusić się o krótką spódniczkę. Uwielbiamy też chodzić w sukienkach do pracy. Wtedy ta długość raczej niewłaściwe. Także góra powinna być zabudowana, a zatem przepastne dekolty powinny poczekać na inną sposobność.

Zwykle także ich kolor jest dopasowany. Te reguły dotyczą pracownic urzędów, poważnych firm, czy instytucji. Jeśli pracujemy w branży artystycznej to odrobina ekstrawagancji również w stroju jest zazwyczaj dobrze widziana. W ostatnich sezonach zachwycaliśmy się powrotem lat 50. i 60. w modzie.

Autor: Every Nature

W tym czasie na ulicach oraz w sklepowych witrynach zjawiły się szerokie sukienki z czarującą haleczką. To wyjątkowo kobiecy fason, który zaznacza talię. Taka kreacja będzie właściwa dla wszystkich pań, które mają kłopoty z biodrami lub dużymi udami. Niedługo potem nastał moment na fasony w kształcie trapezu, niezwykle proste w formie, ale często z ciekawym printem. To ukłon w stronę lat 70., gdy panowały te modele. Taka sukienka pomoże nam ukryć odstający brzuch. Jeżeli mamy idealne plecy możemy się nimi pochwalić wybierając sukienkę z odkrytym tyłem. Bardzo wdzięczne są sukienki odcinane pod biustem, tzw. józefinki. Ten fason często wybierają panie w ciąży- nie tylko ukrywają brzuszek, ale również są bardzo wygodne, przewiewne i nie krępują ruchów. Wysokie panie będą się pięknie prezentowały w długich sukniach. Mogą sobie na nie pozwolić także niskie kobiety, pod warunkiem, że mają nienaganną figurę.