Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Każdy chce pięknie wyglądać Grudzień 14, 2019

Każdy pragnie wyglądać jak najlepiej, a co się z tym łączy wydajemy dużo pieniędzy na właściwe preparaty i zabiegi, które mają nam w tym dopomóc. Specjalne kremy, maseczki, peelingi to wszystko wykonujemy systematycznie, pragnąc by nasza cera jak najdłużej wyglądała młodo, pięknie i nienagannie. Co ważne, to od czasu do czasu umiemy przeznaczyć niesamowicie ogromne oszczędności na kremy, lecz czy na pewno wciąż wykorzystujemy z tego co najlepsze?

Kosmtyki do ciała i twarzy
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie kremy muszą być rzetelnie sprawdzone
Na rynku jest bardzo wiele producentów kremów do twarzy, co sprawia, iż czasami ciężko jest nam się zadecydować, które z nich są najwspanialsze. Trzeba powiedzieć, że nim trafią one na rynek do kontrahenta, przechodzą w pierwszej kolejności bardzo sporo sprawdzianów, a to wszystko po to, by zobaczyć, czy naprawdę działają tak fantastycznie i czy nikogo nie będą uczulały. Ale czy to oznacza, że najlepsze kremy do twarzy są jednocześnie tymi najdroższymi?

Nie zawsze, jak udowodniły liczne testy niezależnych ekspertów, często jest tak, że najlepsze rezultaty zaoferują kremy ze średniej półki, które ani nie należą do tych tanich, ani nie należą do tych drogich. Z resztą musimy wspomnieć, iż nie cena jest tutaj najważniejsza (informacje na temat urody : ).

Liczy się przede wszystkim skład
Nawet drogi krem nie przyniesie oczekiwanych rezultatów jeśli będzie źle do nas dopasowany. Jeżeli posiadamy skórę delikatną, to nie mamy szansy kupować kremu dla cery suchej, i tak identycznie jeśli jesteśmy młodymi ludźmi, to musimy się skupić na kremach, które będą dawały właściwą wielkość kolagenu w naszej skórze, które będą troszczyły się o to, aby była ona jędrna i elastyczna. Jeśli będziemy kupować kremy dla osób dojrzalszych, które posiadają oddziaływanie przeciwzmarszczkowe, to bez wątpienia nie jedynie nie zainkasujemy pożądanego efektu, lecz jeszcze na dodatek przyspieszymy starzenie się skóry.

Czytanie etykiet jest niezwykle ważne
Jak widzimy najlepsze kremy, to tak naprawdę te, które posiadają składniki właściwe do naszej cery, do młodej skóry powinny mieć wodę, kolagen, elastynę, lecz do starszej powinny się w nim znajdować również składniki przeciwzmarszczkowe, szczególnie jeśli już zauważyliśmy pierwsze zmarszczki pod oczami. Najistotniejsze wciąż jest to, aby wybierać kremy dostosowane do naszego wieku oraz do potrzeb naszej cery.

Sprawdź także jak najlepiej dbać o zdrowie i sylwetkę:

Categories: Akcesoria