Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Każda chce się prezentować jak najmodniej Wrzesień 22, 2018

Nie kochamy się odróżniać z tłumu, przez to co roku dokładnie sprawdzamy, co jest trendy latem, wiosną, zimą lub jesienią. Pragniemy, by kolejni nas chwalili, aby spoglądali na nas oraz wiedzieli, że świetnie znamy się na modzie, iż zaznaczymy w co się powinniśmy ubrać. A powinniśmy powiedzieć, iż w związku z modą musimy być bardzo uważni, ponieważ przemienia się ona praktycznie z sezonu na sezon i chwila nieuwagi ma szanse powodować, iż nasze rzeczy w ogóle nie będą trendy.

Moda damska
Autor: Lookatme BR
Źródło: http://www.flickr.com
Wcześniej jesteśmy informowani co jest modne
Jeśli namyślamy się, jak powinny wyglądać trendy wiosna 2014 to bez wątpienia musimy sobie powiedzieć, że będą królowały pastelowe kolory, cukierkowy róż, czy brudny żółty jak najmocniej będą tu na miejscu oraz co ważne powinny one wybijać się nie jedynie w naszej garderobie, ale też oraz muszą być zauważalne w naszych dodatkach takich jak na przykład lakiery do paznokci. Moda (zobacz tutaj) lato 2014 tymczasem nie jedynie proponuje nam neonowe kolory, ale też zapowiada się, iż będą królowały lambadówki, a więc zwiewne oraz dziewczęce spódniczki, więc jeśli zauważyłyśmy ostatnio jakąś w szafie naszej mamy, to z pewnością jest to najlepszy moment, żeby ją stamtąd zabrać oraz wyprać, ponieważ na wakacyjne miesiące będzie jak znalazł. Więcej o tegorocznych trendach można przeczytać tutaj .

sukienki
Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com

Moda damska pozwala na eksperymenty
Twórcy mody zaznaczają pewne kierunki, informują co będzie trendy, w jakie rzeczy trzeba inwestować. Na szczęście moda (kliknij – http://twojapesa.pl/) damska jest bardzo płynna, a co się z tym wiąże, możemy być przekonani, iż jeśli troszeczkę pokombinujemy to nic złego się nie stanie. Ponieważ przecież nie każda musi odpowiednio się czuć w pastelowych barwach, ale jeżeli wspaniale wyglądamy w lambadówie, to przecież nikt nam nie zakaże jej ubierać w kolejnym kolorze. Taka moda to dla pań prawdziwe pole do popisu, gdzie poprzez ubranie idealnie możemy wyrazić własne potrzeby, własny charakter oraz udowodnić, iż same również potrafimy zaproponować interesujące stylizacje, takie jak na przykład tutaj – .

Najistotniejsze to się odpowiednio czuć
Najistotniejsze w zabawie modą jest to, by odpowiednio się czuć w tym co ubieramy, byśmy wiedziały, że nam to pasuje oraz iż nie będziemy się w konkretnym ubraniu męczyć przez calutki dzień, wyzywając że pozwoliłyśmy się namówić na takie połączenie. Moda jest po to, żeby z nią eksperymentować.