Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jakie kolczyki z cyrkonią dobrać na prezent na chrzest czy urodziny? Październik 8, 2018

kolczyki są biżuterią, która dodaje wyrazu dowolnej stylizacji. Srebrne idealnie będą sprawdzać się jako delikatny dodatek do codziennych strojów. Kolczyki złote z kolei olśnią blaskiem kreację na ważnych spotkaniach.

biżuteria
Autor: Marek Wójcicki
Źródło: Kate&Kate

Istnieją ponadto kolczyki z kamykami, które podobne są do brylantów, ale nimi nie są.
Takie kolczyki z cyrkonią to atrakcyjna oraz pełna blasku biżuteria w klasycznym stylu. W tego typu kolczykach cyrkonie oprawiane są pod mikroskopem. Konkretne kolczyki mogłyby być wyprodukowane ze srebra o próbie 925. Wariant zapięcia jakie mają, to sztyft. Kolczyki – e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne_Kolka-506.html – zapakowane są w eleganckie pudełko producenta. Znakomicie nadają się na upominek na imieniny, chrzest czy z jakiejś innej okazji. Podobnie jak ze srebra, takie kolczyki mogłyby być także ze złota. Wtedy cena ich rośnie, jednak nie na taką wysokość, aby nie można było sobie na takie kolczyki pozwolić.
Jeśli szukamy prezentu na chrzest czy też urodziny, znakomitym rozwiązaniem będą złote kolczyki (e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) z cyrkonią. Mają turkusowo-białe cyrkonie, które czynią, że kolczyki prześlicznie się mienią. Dzięki interesującemu połączeniu kolorów spodobają się nawet bardzo wymagającej dziewczynie. Mają one bezpieczne i łatwe zapięcie, które przypadnie do gustu dowolnej młodej damie. Innym rozwiązaniem niestety trochę droższym, będą prześliczne złote kolczyki w kształcie kokardek. Wyprodukowane są w całości z 14-karatowego złotego kruszcu oraz mają przepiękną cyrkonię. Te kolczyki są przeznaczone dla małych i większych dam, które poszukują dyskretnych dodatków.

W duecie mamy tutaj klasyczny kruszec oraz lśniący kamyk, co daje gwarancję subtelności i tajemniczości. Moglibyśmy mieć pewność, że takie kolczyki spodobają się każdej damie. I będzie ona je zakładać przy dowolnej okazji.