Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jakimi kryteriami się kierować, wybierając buty ślubne? 30 listopada, 2022

Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w życiu każdej zakochanej pary. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają wiele miesięcy, a przyszła panna młoda zwraca szczególną uwagę na to, aby prezentować się bajecznie. Oryginalna suknia ślubna, biżuteria i pozostałe dodatki są bardzo ważne, ale jednym z kluczowych elementów stroju są buty ślubne.

kliknij

Autor: кофе
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle panie, wybierając obuwie do ślubu, sugerują się w największym stopniu swoimi upodobaniami oraz modą. Dobierając buty ślubne musimy jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na wygodę użytkowania. Pamiętajmy, że w dniu ceremonii ślubnej jesteśmy na nogach niemal bez przerwy. Buty muszą umożliwiać nam nieustanne poruszanie się, chodzenie, stanie, a także tańczenie. Ubranie niewygodnych butów ze sztucznych materiałów na niebotycznie wysokich szpilkach sprawi, że już po kilku godzinach panna młoda będzie sfrustrowana i zmęczona. Słusznym wyborem będą czółenka damskie skórzane, które są nie tylko bardzo wygodne, lecz także szczególnie eleganckie.

W dzisiejszych czasach dostęp do nowych wiadomości jest niesamowicie ważny, zatem przeczytaj wpis z witryny (http://lamalama.pl/), gdyż mówi on o podobnej sprawie.

Dzisiejsza moda ślubna dopuszcza, że nawet przy tradycyjnej, białej sukni ślubnej, nie trzeba decydować się na zwyczajowe obuwie do ślubu – . Coraz częściej rezygnujemy z jasnych, materiałowych pantofelków na rzecz butów praktycznych, które będzie można włożyć częściej niż raz w życiu. To sprawia, że jesteśmy w stanie wydać na buty ślubne więcej, niż kiedyś. Chociaż czółenka damskie skórzane to nabytek dość drogi, mamy pewność, że wykonane ze skóry naturalnej, solidne obuwie, będzie nam służyć przez wiele lat. Możemy wybrać buty w kolorze dyskretnym, nie rzucającym się w oczy, jak beż, czy écru, albo możemy trochę zaskakiwać i zdecydować się na obuwie w intensywnym kolorze, które będzie współgrać z kolorem pozostałych dodatków.

wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsze panny młode z ochotą sięgają po buty błękitne, miętowe, złote, a nawet czerwone. Pamiętajmy, że buty do ślubu powinno się wybrać stosunkowo wcześnie, ponieważ będą niezbędne przy przymiarkach sukni – do wysokości obcasów dopasowuje się długość spódnicy. Dobrze jest też pochodzić trochę w butach przed ślubem, chociażby po domu, aby przyzwyczaić nogę do kształtu obuwia i zapobiec pojawieniu się w dniu ślubu kłopotliwych otarć.