Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jaką rolę pełni dobrze dobrana bielizna dla codziennego komfortu i wygody noszenia. Czerwiec 22, 2018

Okres wiosenno-letni to czas, kiedy panie z dużą uwagą zakładają stroje. Na przykład dlatego, że w tym okresie więcej można zyskać poprzez fajne ubranie. Króciutkie spódnice, zwiewne bluzki i klapki, to elementy, które najczęściej występują w stylizacjach na ciepłe dni. Kiedy robi się upalnie, panie wkładają na siebie jeszcze mniej.

Biustonosz Gaia
Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl

Przede wszystkim dlatego, żeby nie było im gorąco. Dominują króciutkie bluzki lub tuby, to znaczy bluzki bez ramiączek. Naturalnym jest, że do tego ubrania trzeba założyć stosowny biustonosz bez ramiączek, żeby nie zepsuć końcowego efektu. Rzecz jasna nie jest to taka łatwa rzecz, gdyż ogólnie trudno jest tak dobierać biustonosze, by za każdym razem odpowiednio podkreślić biust. Biustonosze bez ramiączek rzucają tym większe wyzwanie, że tak naprawdę cały ciężar biustu spoczywa jedynie na pasku podtrzymującym. Sprawdź: więcej.

Przy błędnie dobranym rozmiarze kiepski biustonosz – link – to istna katorga dla właścicielki. Zbyt ciasny będzie niemiłosiernie wpijał się w ciało, pozostawiając bolesne obtarcia, natomiast zbyt luźny w ogóle nie spełni swojej roli, za to będzie bez przerwy przekrzywiał się oraz zsuwał. Przy odrobinie szczęścia co najwyżej smętnie opadnie, sprawiając, że piersi pechowej kobiety będą prezentowały się raczej niezbyt apetycznie. Ciekawe oferty: .

A więc, planując zakupy, należałoby pomyśleć od razu o dobraniu odpowiedniej bielizny po to, aby w czasie upałów swobodnie i bez obaw o ostateczny efekt móc prezentować swoje kształty na deptaku lub w centrum miasta. Idealnie sprawdzi się luksusowa bielizna, której jakość wykonania gwarantuje, że nie rozciągnie się po jednym praniu, zwiększając szerokość pod piersiami o dwa rozmiary a tym samym stając się bezużytecznym kawałkiem szmatki.

Silikonowe paseczki unieruchomią biustonosz w odpowiednim miejscu i zapobiegną przesuwaniu się w ciągu zwyczajnej aktywności ruchowej. Niestety kobiety o obfitych biustach zdecydowanie nie powinny nastawiać się na biustonosze bez ramiączek, ponieważ pod ciężarem większego biustu nawet najlepszy biustonosz będzie obsuwać się i opadać. A źle podtrzymany biust to nie tylko mizerny wygląd, ale również problem dla kręgosłupa. Kompromisowym rozwiązaniem mogą być silikonowe paseczki, które dają bardziej stabilne podtrzymanie dla dużego biustu.