Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jak wybrać odpowiednią do swoich włosów gumkę? Wrzesień 7, 2018

Do związania włosów w kucyk idealne wydają się być zwykłe gumki do włosów, które są oferowane w wielu różnorodnych kolorach. Te, które sprzedawane są w formie spiralki, przypominają trochę stary telefoniczny kabel.

WWW
Autor: jeffk
Źródło: http://www.flickr.com
I jest w tym sporo racji, gdyż rzekomo gdy pewna kobieta nie miała czym związać włosów, użyła właśnie tego kabla.
Ktoś inny opatentował „wynalazek” i obecnie każda dziewczyna posiadała albo nadal ma gumki do włosów w formie takiej sprężynki. Są one o tyle doskonałe, że nie szarpią ani nie wyrywają włosów. Inaczej mówiąc ich używanie nie wywołuje bólu w pobliżu skóry głowy, a to się bardzo często wydarza przy użytkowaniu zwykłych gumek. Niestety nie wszystkie gumki spiralki mogą nadawać się na każdy rodzaj włosów. Duże gumki należy się używać głównie jeżeli objętość włosów jest stosunkowo gruba. Tego typu gumki powinno się wtedy nosić blisko głowy. Jeśli posiadasz takie włosy oraz chcesz kupić dobre gumki do włosów – (zobacz http://keratinpolska.com/) sklep, który je sprzedaje na pewno jest prawidłowo wyposażony.

gumki do włosów sklep
Autor: SmartPR
Źródło: SmartPR
towary
Autor: Dekoria.pl
Możesz także tam nabyć gumki do mniejszych w objętości włosów. Tego typu gumki muszą być odpowiednio mniejsze i z tego też powodu znakomicie się nadają do włosów (przetestuj kosmetyki do włosów fryzjerskie: NOMENO) bardziej delikatnych i krótszych. Te mniejsze gumki można by także wykorzystywać, jeżeli chcemy upleść 2 warkocze. Wystarczyłoby je w takiej sytuacji zawiązać na zakończeniach upięć.

Poza tym duże znaczenie mają także inne „parametry” gumki do włosów, przykładowo wielkość spiralki (szeroki rozstaw do włosów grubszych, a węższy – do cieńszych), płaszczyzna gumki (nie powinna być w kształcie łódki, a przy rozciąganiu powinna mieć formę gładkiej rurki lub paseczka). Naturalnie istotny jest także materiał (powinien być gładki) i to, żeby po rozciągnięciu gumka powracała do swojego początkowego stanu.
Categories: Odzież XXL