Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jak wybrać najlepszy rozmiar biustonosza? Wskazówki dla każdej dziewczyny 26 lutego, 2022

Okazuje się, iż zazwyczaj nie przywiązujemy większej wagi do rozmiaru swojego biustonosza, wiele dziewczyn nigdy nie mierzyło dokładnie swoich rozmiarów, a jednocześnie wiele z nas stale nosi ten sam rodzaj biustonosza – nieśmiertelne 75B.

Jeżeli Ty również należysz do tej grupy dziewczyn, z pewnością nasz tekst napisany jest akurat dla Ciebie – powinnaś zmierzyć swoje dokładne wymiary i możesz to zrobić nawet w zaciszu swojego mieszkania!
Dlaczego odpowiedni rozmiar biustonosza jest tak bardzo ważny?
Źle dopasowany stanik może być przyczyną mnóstwa problemów zdrowotnych. Jeżeli chcesz ich unikać, z pewnością musisz od czasu do czasu mierzyć swoje rozmiary i kupować odpowiednie staniki – nie jest przecież tak, że mamy idealnie taki sam rozmiar biustonosza. Na szczęście przykładowo bielizna damska Triumph ma praktycznie wszystkie wymiary, więc niewątpliwie praktycznie zawsze uda Ci się kupić coś właściwego dla Ciebie. Pamiętaj, iż biustonosze sportowe Triumph także mają swoje rozmiary!
Jak dokładnie zmierzyć swoje wymiary?
body

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim możesz udać się do specjalnego sklepu z bielizną, gdzie wyspecjalizowane sprzedawczynie bez wątpliwości będą mogły Ci pomóc. Jeżeli jednak chcesz zrobić to samodzielnie, wystarczy Ci zaledwie metr krawiecki. Rozmiary mierzy się na linii sutków i bezpośrednio pod piersiami – ważne, abyś robiła to na wdechu.

Później powinnaś tylko porównać swe wymiary w konkretnej tabelce i na tej podstawie dobrać właściwy dla Ciebie rozmiar biustonosza. Tak naprawdę jest to bardzo proste, zatem niewątpliwie poradzisz sobie bez żadnych kłopotów.