Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jak współczesna technika może pomóc w zredukowaniu zbędnych kilogramów 22 maja, 2022

Wielu ludzi marzy o tym, aby utrzymać piękną sylwetkę i wielu z tych ludzi jest też dużo w stanie wyłożyć na zrealizowanie swoich pragnień. Jednym z największych problemów które się wiążą z wyglądem jest nadwaga. Ma na to wpływ dużo różnych czynników. Siedząca praca, mała aktywność fizyczna i nieodpowiednie jedzenie sprawiają szybkie przybywanie kilogramów i powiększanie się sylwetki.

Recepta na taki stan rzeczy jest wprawdzie bardzo prosta, ale dla większości ludzi wymagająca zbyt wiele wyrzeczeń i wysiłku. Trzeba przede wszystkim zmienić żywieniowe zwyczaje, ograniczyć podjadanie ciastek, chipsów i innych przekąsek, a zamiast nich wprowadzić owoce i warzywa. Następną sprawą jest większa aktywność, tu również trzeba wstać z wygodnego fotela, ubrać sportowe ubranie (la blanche sklep internetowy) i udać się na rower, siłownię czy basen. To również wielu osobom będzie sprawiać duży problem, najlepiej by było, gdyby mogły mieć doskonałą figurę bez żadnej pracy, z możliwością spożywania wszystkiego co będzie się chciało. To wszystko obiecują tak popularne ostatnio diety cud, lecz takie możliwości daje również współczesna medycyna estetyczna – poznaj ofertę firmy cosmed24.

laser

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

W kosmetycznych gabinetach coraz większe zainteresowanie mają nowoczesne urządzenia które służą do eliminacji tłuszczu. Jeszcze do niedawna pośród zabiegów tego typu panowała liposukcja, jaka była jednak bolesna i inwazyjna. Techniki dzisiaj promowane wykorzystują zupełnie odmienne procesy, które powodują rozpad tłuszczowych komórek bez konieczności mało bezpiecznej ingerencji w organizm.

Jedną z takich nowości jest lipolaser, urządzenie emitujące w specjalny sposób skoncentrowaną wiązkę laserowego światła. Pod jego wpływem komórki tłuszczowe zaczynają się rozpadać i są wydalane z organizmu, zabieg ten jest zupełnie bezpieczny dla pozostałych tkanek takich jak nerwy, skóra czy naczynia krwionośne. Odmienną technikę wykorzystuje kriolipozliza, tu z kolei wykorzystuje się niższe temperatury w celu wymrożenia komórek tłuszczowych – zerknij na . Pod wpływem niskich temperatur komórki te zaczynają umierać i także za jakiś czas są w całości wydalane z organizmu.
Tagi: ,
Kategorie: Akcesoria