Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jak się ubierać w czasie ciąży? Wrzesień 7, 2018

Co najlepiej zakładać gdy jest się ciąży? Wydaje się, że początkowo nie ma powodów do trosk, bo to, że jest się w ciąży jest niewidoczne, ale już w czwartym, piątym miesiącu się zmienia. Przestajesz się mieścić w swoje urania. Dodatkowo, twoja sylwetka szybko ulega zmianie do tego stopnia, że nie wystarczy już zwyczajnie kupować luźniejszych ubrań.

Autor: Image Experts
Większość kobiet nie może, ot tak, wymienić zawartość całej szafy, warto, więc robić rozsądne zakupy, a to oznacza, że ciuchy zakupione w ciąży będą ci służyć także, jak już będziesz mamą.
Najistotniejsze i warte zauważenia jest to, iż nie zawsze jesteś zmuszona kupować zupełnie nowe ubrania. Zwyczajnie możesz kupować ciuchy w serwisach internetowych czy second-handach (oferta na www secondhandu scand-all). W takich sklepach nie ma określonych typów ubrań, więc trafisz tam na ogrodniczki i spodnie z regulowaną talią, tuniki i sukienki ciążowe. Bądź gotowa na długie poszukiwania, bo czasami, żeby znaleźć coś idealnego jest Ci niezbędne dużo czasu. A i wtedy nie możesz być pewna, czy znajdziesz to, czego szukasz.
Niezawodnym pomysłem, praktykowanym od lat przez wiele kobiet w ciąży jest przejrzenie szaf koleżanek. Mogą się tam kryć fajne, pięknie wyglądające ciuchy, które zakupiły podczas własnej ciąży. W zależności, od ustaleń i relacji z daną koleżanką – możesz otrzymać je w prezencie lub po prostu odkupić za rozsądną cenę.
A czy warto inwestować w specjalne, rekomendowane dla nas, ubrania?

Autor: MKM
Odpowiedź brzmi zdecydowanie tak. Dzisiaj ubrania ciążowe to szyte z solidnych materiałów dobre jakościowo rzeczy. Wiele marek zabiega, żeby szyć modne kreacje, więc możesz być pewna, że kupisz dobry ciuch zgodny z najnowszymi trendami, jednocześnie oferowane jest wiele stylów, na dowolna okazję i każda figurę. Jest oczywiście jeden problem: pieniądze. zawsze ich brak, jednak jest wyjście, gdyż po ciąży możesz zaoferować swoje ubrania na popularnych portalach aukcyjnych.
Podsumowując, należy przyznać, iż kobieta w ciąży ma duży wybór, ubrań. Zawsze jednak pozostaje kwestia wydatków i to, czy właśnie wolimy nowe, specjalne ubrania czy może używane? Nie jest ważne, jaką podejmiemy decyzję, gdyż najistotniejszy fakt jest taki, że powinnaś ubierać się tak, jak ci wygodnie. Moda jest ważna, ale jeszcze ważniejsze jest twoje samopoczucie.
Źródło: http://www.scand-all.pl/
Categories: Sukienki