Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jak prawidłowo dobrać eleganckie spodnie, aby uwydatnić naszą figurę? Czerwiec 20, 2019

Każda sylwetka ma własne wady i zalety. Lecz do wszystkich jesteśmy w stanie dopasować właściwą konfekcję, tak aby ukryć niedociągnięcia a także podkreślać, to, co najlepsze. Choć zajmują się tym doradcy, standardowe typy figur jesteśmy w stanie rozgryźć bez ich udziału. Jest to bardzo przydatna wiedza, gdy chcemy wybrać się na zakupy.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, to obejrzyj istotne informacje (http://amilado.pl/plecaki-ratownicze/plecak-ratowniczy-psp-r1-rbp1/). Znajdziesz je na nowej stronie, którą umieściliśmy pod poniższym linkiem.

Zwykle bowiem, w pogoni za trendami nie pamiętamy o tym, w czym jest nam komfortowo, a czego należy unikać. Dużo błędów popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, zazwyczaj, mamy ich w garderobie tylko parę sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należałoby zwrócić uwagę na parę drobiazgów, aby później w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrot towaru, ale po co tracić czas, jeżeli jesteśmy w stanie poznać parę złotych zasad.

Spodnie zara z rozszerzanymi nogawkami to model, który pasuje wielu z nas, ale najkorzystniej będzie wyglądał na paniach o szerokich biodrach. Nogawki optycznie zmniejszą nasze newralgiczne miejsce i figura nabierze odpowiednich proporcji. Dodatkowo, nogawka luźno spuszczona na buty wydłuża nogi. Z kolei, poszerzone na całej długości nogawki to doskonałe rozwiązanie dla masywnych ud i szerokich łydek. Ten krój skraca sylwetkę, jest więc polecany dla wysokich pań. niezmiernie modne zwęrzone rurki to propozycja dla pań o świetnej figurze. Spodnie te uwidaczniają damskie kształty, ale też obnażają dodatkowe wady. Uczciwie odradza się wąskie nogawki posiadaczkom obfitych bioder. Spodnie z prostymi nogawkami to korzystna opcja dla każdej figury. Długość 7/8 to propozycja dla pań o kształtnych łydkach i kostkach. W każdej sytuacji nie zapominajmy, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Zbyt szerokie oszpecą naszą sylwetkę, za małe- niepotrzebnie zarysują tuszę lub inne wady. Jeżeli nabywamy dżinsy, powinny być dopasowane, gdyż w czasie chodzenia rozciągają się. Trzymajmy się reguły- im szersza nogawka, tym bardziej obcisła góra. Zwróćmy również uwagę na kieszenie, którymi jesteśmy w stanie formować pośladki. Dodatki, takie jak pasek, czy buty, muszą współgrać ze spodniami i tworzyć spójną całość.

Źródło: