Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jak dopasować jeansy? Do każdego typu figury można dobrać odpowiednie spodnie. Są takie możliwości 30 kwietnia, 2022

Trzeba przyznać, iż kupowanie jeansów to dosyć osobista czynność, to chwila, kiedy powinniśmy skonfrontować się z własną sylwetką. Jak mowa o spodniach jeansowych nie chodzi tylko o sylwetkę, ale przede wszystkim o wymiary naszego ciała, które są z pewnością bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta okoliczność sprawia, iż ponad 30 procent kobiet nie jest w stanie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co niestety sprawia, iż w swojej szafie mają sporą ilość jeansów, jaka zamiast uwydatniać zalety ich sylwetki, czyni całkowicie odwrotnie. Czas to zmienić!

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie często nie są w stanie zdefiniować, czy mają długi tułów czy krótki. A trzeba wiedzieć, iż ma to ogromny wpływ na to, po jakie rodzaje jeansów powinny sięgać. I nie jest istotne czy mówimy o markowych jeansach typu levis, czy może o standardowych, kupionych na targowisku.

Jeżeli bez satysfakcjonujących rezultatów poszukujesz równie nieszablonowego serwisu, to zalecam ten tekst – przekonasz się, on też jest bogaty w tego rodzaju wpisy.

Korzystnie więc poznać najważniejsze wytyczne, co do dobierania najlepszych jeansów. Jeśli na przykład mamy długi tułów oraz krótkie nogi, to koniecznie kupujmy jeansy z wysokim stanem, co właściwie optycznie wydłuża nogi.

Dość częstym błędem, jaki robią kobiety jest zakup zbyt długich spodni, które zamiast dobrze wyglądać tak naprawdę pogrubiają figurę. Jednocześnie, jeansy są niezwykle uniwersalne, perfekcyjnie więc będą pasować zarówno do szpilek czy marynarki, lecz również do normalnego t-shirtu oraz trampek. Co równie ważne, a często zapominane, to fakt, iż nie musisz być szczupła niczym modelka, aby w twojej szafie były jeansy. Jeśli tak myślisz, to warto szybko zapomnieć o takiego typu

1

Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

pojmowaniu tej kwestii. Tak naprawdę bowiem jeansy prezentują się najlepiej na kobiecych sylwetkach, na różnych kobiecych sylwetkach.

Na przykład materiał opinający się na krągłych biodrach i wydatnych pośladkach pokazuje w rzeczywistości atuty sylwetki. Markowe jeansy, na przykład firmy Levis nie powinniśmy traktować jak wydatek, to tak naprawdę inwestycja. Mając w swojej szafie kilka par jeansów, jesteśmy w stanie ze swobodą kreować codzienne kreacje, zarówno te bardziej poważne jak i luźne, takie jak sportowe. To więc na pewno podnoszące na duchu, że możemy dobrać jeansowe spodnie do każdego typu sylwetki. Zamiast więc żalić się i podupadać na duchu, warto to wykorzystać.