Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jak bardzo się zmienił sprzęt do golenia przez minione lata, z jakiego powodu warto wrócić do starych technik 5 marca, 2022

Zadbany mężczyzna to mężczyzna bez zarostu, to jedna z podstawowych reguł która dotyczy odpowiedniego wyglądu. Aktualnie, w erze maszynek z wieloma ostrzami i golarek elektrycznych raczej nie będzie żadnych problemów. Producenci sprzętu co rusz dokładają coraz to nowe ostrza do maszynek, pianki do golenia prawie że same się rozsmarowują na twarzach, a jeżeli ktoś zdecyduje się to załatwić bez żadnego ostrza, to będzie miał do dyspozycji wiele elektrycznych urządzeń.

akcesoria do golenia

Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak wszystko to kosztuje, i to wcale niemało, przeciętny mężczyzna na kosmetyczne akcesoria potrafi wydać blisko sto złotych, a przecież mężczyźni to połowa ludzi na ziemi. Niestety tego typu pogoń za następnym dołożonym paskiem nawilżającym czy ostrzem nie jest w trosce o twarze panów, ale o portfele producentów. Przed laty kupując zestaw do golenia truefitt& hill miało się go na lata. Porządnie wykonany, z doskonałej jakości materiałów, potrzebował jedynie zmieniania żyletek na nowe.

Szukasz nowych postów na ten interesujący temat? Zachęcamy zatem do przejścia do naszej witryny. Jak to zrobić? Wejdź na hiperłącze do artykułu.

Lecz przy tego typu polityce światowe koncerny niewiele by zarabiały, a na maszynkach, jakie po jednorazowym goleniu trzeba będzie wyrzucić zarobić już można faktycznie sporo. Aktualnie coraz więcej panów uważa, że ileś tam ostrzy wcale nie będzie się lepiej sprawdzać podczas golenia, i wracają oni do klasycznych brzytew lub maszynek na żyletki. Wprawdzie takie golenie będzie zajmować dużo czasu, bo trzeba przecież przygotować krem drharris, następnie go rozprowadzić specjalnym pędzlem Baxter California na twarzy, a dopiero na koniec delikatnie pozbyć się zarostu.

Golenie to był rytuał, trwający czasem i pół godziny ale dawał on wiele satysfakcji i przyjemności. I współczesnym panom trochę tego brakuje, dostrzegli oni że przez technologiczny postęp zaczęli coś tracić. Stąd też zaczęła się brać coraz większa popularność typowych form golenia. Powstaje coraz więcej sklepów które oferują różnego rodzaju maszynki, akcesoria i brzytwy, i cały czas mają one kolejnych klientów. Panowie wiedzą bowiem, że za takie golenie nie tylko będą musieli mniej zapłacić, ale jego rezultaty będą dużo lepsze.