Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Idź Na ślub w prywatnym stylu i stwórz świetne wrażenie. Maj 16, 2019

Osoby, które biorą ślub a nie lubią konwenansów powinny dziś cieszyć się z nowych trendów. Moda ślubna staje coraz mniej konserwatywna. Tak na dobrą sprawę do ślubu możesz dziś włożyć praktycznie cokolwiek, oczywiście w granicach rozsądku. Przyszłe żony jednakże nie muszą już dziś zakładać grubych sukienek czy długich welonów. Dla naszych babć welon był symbolem czystości.

Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica
Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Nie da się ukryć, że zwyczaje się od tamtej pory zmieniły, a i sama symbolika przestała obowiązywać, bo przyszła mężatka aktualnie nakrycia głowy po prostu nie musi mieć, jeśli tylko nie czuje się najlepiej w takiej części garderoby. Z drugiej strony zawsze można włożyć wielki, dekorowany welon – wszystko zależy od stylu przyszłej małżonki. Podobnie suknia może być pełna falbanek i zdobień, lub też bardzo minimalistyczna i nie posiadająca jakichkolwiek ozdobników.

Takie samo liberalizowanie zwyczajów dominuje w doborze barw. Kiedyś dobierało się symetrycznie barwy państwa młodych. Ponadto raczej nie stawiano na mocne barwy. Dziś nic nie (przejdź dalej) stoi na przeszkodzie, by do sukni ślubnej założyć zielone buty na obcasie czy kolorową odzież wierzchnią.Niemniej jednak tego rodzaju wolność nie oznacza zupełnego końca ograniczeń. W teorii możesz założyć co chcesz, pamiętaj jednak, że moda ślubna nie ma wpływu na Twoją urodę.

I z tego powodu sama musisz narzucić sobie pewne granice – osobom szczupłym i grubszym będą sprzyjały inne ubrania i dodatki. To samo dotyczy kobiet o różnym wzroście. Przykładowo wielkie dodatki mogą przytłoczyć drobną pannę młodą, dlatego w takim wypadku opłaca się o nich zapomnieć. Innym ograniczeniem są zaproszeni goście. Moda ślubna nie nie ma za zadanie prowokować i zapewne też wolałabyś tego uniknąć. Dlatego być może lepiej zmienić zdanie i odejść przykładowo od bardzo śmiałych ubiorów.