Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Gdzie i w jaki sposób nastoletnie panny, a także kobiety po trzydziestce kupują biżuterię Czerwiec 22, 2018

Biżuteria jest niezastąpionym elementem właściwie każdej kreacji. Nawet sportsmenki kupują drobne błyskotki. A styliści przypominają, że przedstawicielka płci pięknej bez lekkiego makijażu w ogóle nie powinna iść na rozmowę o pracę lub do biura. Podobnie jest i z biżuterią – cieniutki łańcuszek na szyi urzędniczki jest jak najbardziej na miejscu. Z kolei mężczyźni rzadko noszą biżuterię, choć złote obrączki stanowią w tym przypadku wyjątek.

Podobno diamenty są najlepszym przyjacielem każdej elegantki, ale niestety nie każda przedstawicielka płci pięknej może kupić takie klejnoty, bo kosztują one fortunę. Pięćdziesięciolatki, które nie mają jakichkolwiek skrupułów, zapoznają majętnych biznesmenów, a ci obsypują luksusowymi przedmiotami swe partnerki. Jednak na razie większość elegantek wcale nie liczy na wspaniałomyślność swoich ukochanych i zazwyczaj biżuterię nabywają na własny koszt.
biżuteria
Autor: Kate&Kate
Źródło: Kate&Kate

O ile hurtownia jubilerska to głównie miejsce, gdzie zaopatrują się menedżerowie sklepów ze złotymi klipsami, medalikami czy bransoletami , o tyle wytworny salon jubilerski bywa zazwyczaj celem zupełnie innych wypraw – rzecz jasna tych zakupowych. Szykownie ubrane i równocześnie dobrze zarabiające elegantki podczas niedzielnych wieczorów nie próżnują, lecz poszukują ślicznych oraz efektownych dodatków do kostiumów albo jesiennych sukienek. Natomiast panie, które mniej zarabiają czy w ogóle nie pracują, raczej nie chodzą do salonów jubilerskich, ale w pierścionki, łańcuszki czy kolczyki zaopatrują się na targowiskach bądź w sklepikach ze sztuczną biżuterią i centrach handlowych. http://gemeo.pl

Kobiety, i te dziewiętnastoletnie, i te grubo po pięćdziesiątce, znane są z tego, że w czasie zakupów muszą przymierzyć masę ubrań, a do domu wracają z niczym. Identycznie bywa także i z biżuterią, choć niektóre sklepy zabraniają przymierzać kolczyków, a jubilerzy bywają jeszcze bardziej uważni, gdyż złota bransoletka może zostać zwyczajnie skradziona. W dokonaniu najlepszego wyboru pomogą wskazówki ekspedientek czy znajomych – na szczęście salon w pobliskiej galerii to przecież nie hurtownia jubilerska jak ta internetowa hurtownia jubilerska, więc zakupy zapewne nie będą się przedłużały. Bądź co bądź, panie powinny co najmniej raz na jakiś czas kupić sobie korale albo kolczyki – nawet tak dla poprawienia własnego samopoczucia.