Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Gabinet kosmetyczny – co kupić? Wrzesień 7, 2018

Planujesz posiadać własny gabinet odnowy biologicznej? Fantastyczna koncepcja! Oto trochę praktycznych rad, które pomogą ci w tym zamyśle. Szybko odszukaj atrakcyjną lokalizację na twoje SPA, najlepiej w centrum metropolii.Gdy już obmyślisz wystrój, pora na zdobycie sprzętu. Najważniejszym przyrządem w salonie SPA jest autoklaw kosmetyczny.

Autor: Fit4Fun
Postaraj się wykreować cichą wyspę w jądrze hałasu miasta, klientki z pewnością polubią możliwość wyciszenia się pomiędzy codziennymi zajęciami. Aby wyczarować taki nastrój, warto obłożyć lokal wielką ilością kwiatów. Pomyśl też o łagodnej muzyce relaksacyjnej, lecącej cichutko z dobrze schowanych głośników. W głównym pomieszczeniu muszą stać komfortowe kanapy.

W naszym kraju, podobnie jak w reszcie krajów UE, obowiązuje obowiązek sterylizacji instrumentów zabiegowych. Odkażanie sprzętu jest kluczowe, kiedy jest możliwość zainfekowania pacjenta. Zatem każdy salon SPA (zobacz spa herbarium) powinien posiadać na wyposażeniu dobry autoklaw kosmetyczny (frezarki), który błyskawicznie sterylizuje zużyty sprzęt. Zarazki są likwidowane przez dużą ciepłotę i solidne ciśnienie w trakcie paru minut. Nie zapominaj, że autoklaw musi zostać dostosowany do rodzaju sprzętu, którego używasz.

kosmetyki
Autor: REF Polska
Źródło: REF Polska

Suszarka hełmowa (sprzęt kosmetyczny w niskich cenach) to inny obowiązkowy zakup w porządnym salonie kosmetycznym. Szybkie osuszanie głowy to rzecz kluczowa. Najlepiej dobrać solidne fotele z regulacją wysokości, by suszące włosy nie cierpiały na ból krzyża.

Jak już omawiamy sprawę siedzeń, trzeba napomknąć o innym ważnym elemencie w twoim osobistym salonie kosmetycznym. Fotele fryzjerskie to zakup, na którym nie należy sknerzyć. Wybierz te, które pozwalają na dogodną regulację kąta oparcia i wysokości, tak, aby obsługiwana spoczęła komfortowo, a fryzjer miał ułatwioną pracę.

I na koniec użyteczna frezarka do paznokci. To wspaniałe urządzenie umożliwia sprawną korektę płytki paznokcia. Kosmetyka paznokci to nie wyłącznie przycinanie, lakierowanie i przemywanie. To również właśnie wyrównywanie niedoskonałości na powierzchni.

Źródło: