Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Elegancki płaszcz damski idealnym środkiem na uwypuklenie kobiecej natury Wrzesień 7, 2018

Wszystkie strojnisie, niezależnie od wieku i preferowanego stylu ubierania się, pragną w swojej szafce mieć stroje na specjalne okazje. Kiedy trzeba ubierać się elegancko, liczy się prostota i trendy krój. Na jesień lub zimową porę obowiązkową częścią garderoby bywa elegancki płaszcz damski. Wystawnie obchodzone jubileusze, ważne spotkania firmowe, odwiedziny u dawno niewidzianych znajomych wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych przybyszów i zapewniał nam jak najlepsze samopoczucie.

płaszcz
Autor: Axami
Źródło: Axami
Impulsów do zakupów może być kilka. Elegancki płaszcz damski to przecież temat porannych rozmów w powszechnych programach w telewizji, artykułów w poradnikach dla nastolatek i oczywiście niekończących się plotek przy wybornej kawie. Skoro taki płaszcz jest na topie i wszyscy o nim opowiadają, to naprawdę trudno go sobie odmówić, choćby nawet jego kupno oznaczać miało wydanie ostatniej złotówki z konta bankowego.

Wybór odcieni i sposobu uszycia zależą od gustu i okazji, na które gustowny płaszcz będzie wkładany. Na rendez-vous i dziewczęce wycieczki do teatru przyda się płaszcz imitujący sierść pumy. Natomiast plamki świadczyć będą o ekstrawagancji, brawurze i chęci wywarcia sporego wrażenia na rozmówcach. Bardziej stonowane wzory i okrycia wierzchnie wykonane z materiału w monolitowym kolorze zakupią elegantki po 60-tce.

Długie płaszcze nie bywają teraz tak na topie, jak te krótkie, czyli sięgające maksymalnie do kolan. Zapinane są najczęściej na guziki, które szwaczka rozmieściła w równych odległościach, w pojedynczym sznurku lub dwóch. Ekstra rodzajem zapięcia, ale również i ozdobą, są dłuższe lub krótsze paski na biodrach. Bądź co bądź, płaszcze dumnie wiszą w mnogich sklepowych witrynach i wodzą na pokuszenie
płaszcz
Autor: beautiful-dissaster
Źródło: http://www.flickr.com

przechodzące chodnikiem elegantki.

Kogo nie stać na elegancki płaszcz damski, chętnie pozna triki specjalisty od wyglądu. Aby trochę odświeżyć garderobę wystarczy dobrać do zeszłorocznego okrycia nowe ozdoby: delikatną, gładką chusteczkę, tasiemcowaty szalik w cienkie paski albo najzwyczajniej w świecie dopiero co kupioną małą, skórzaną torebkę. Żona zawsze może liczyć na podarunek urodzinowy albo imieninowy od małżonka. Elegancki płaszcz damski będzie wyglądał fantastycznie w zestawieniu z otrzymanymi dzisiaj długimi, srebrnymi kolczykami albo rękawiczkami z naprawdę ciepłej wełny.