Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Nadchodzi zima. W sklepach zaczynają pokazywać się ubrania z nowych kolekcji. Co będzie najbardziej modne w tym sezonie? 15 lutego, 2022

Chyba każda kobieta chciałaby ubierać się modnie. Właściwie każdego roku kupujemy nowe ubrania, jednak nie da się zaprzeczyć, że moda każdego roku odrobinę się zmienia. Z tego względu warto na bieżąco śledzić wszystkie trendy – jeżeli chcesz być na bieżąco, wówczas regularne przeglądanie blogów modowych oraz czytanie czasopism branżowych niewątpliwie jest niemalże koniecznością. Jeśli jednak nie masz na to wystarczająco dużo czasu, wtedy łatwo możesz skorzystać z naszej podpowiedzi.

Możliwość komentowania Nadchodzi zima. W sklepach zaczynają pokazywać się ubrania z nowych kolekcji. Co będzie najbardziej modne w tym sezonie? została wyłączona

Rzeczy które muszą być w szafie w tym sezonie? – ubrania wykonane z dzianiny! 5 sierpnia, 2021

Czy chciałabyś wiedzieć, co łączy rajstopy, zwiewne bluzeczki, ale też czapki? Nawet jeśli uszyte są z różnorakich materiałów, ich włókna tkane są w splocie dzianinowym. Ogólnie rzecz biorąc, dzianina to maszynowe robótki na drutach. Dzianiny stosuje się na masową skalę w produkcji ubrań dzięki niewątpliwym zaletom: rozciągliwości, przewiewności, które wnoszą mnóstwo plusów do kobiecej konfekcji.
Możliwość komentowania Rzeczy które muszą być w szafie w tym sezonie? – ubrania wykonane z dzianiny! została wyłączona

Produkcja odzieży: lepiej w Polsce czy poza naszą granicą? 15 maja, 2021

Polski producent odzieży damskiej , męskiej czy dziecięcej napotyka w swojej działalności na liczne przeszkody. To przyczynia się do zmniejszenia konkurencyjności krajowej odzieży na rodzimym rynku. Nie jest tajemnicą, że że ubrania wyprodukowane w kraju, to nierzadko towar wyższej jakości, niż ten wyprodukowany w Chinach.

Możliwość komentowania Produkcja odzieży: lepiej w Polsce czy poza naszą granicą? została wyłączona

Dzianina wełniana jako miękka, zwiewna, giętka, sprężysta tkanina 7 września, 2018

Rodzajów i rodzajów tworzyw jest tyle, że jest możliwość się w nich zagubić jak w prawdziwym gąszczu.
Dzianina to przeważnie jeden rodzaj nitki, który przeplata się tworząc oczka.
Możliwość komentowania Dzianina wełniana jako miękka, zwiewna, giętka, sprężysta tkanina została wyłączona