Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Drobne zmiany w naszym wyglądzie mogą przynieść świetne efekty Wrzesień 7, 2018

Kosmetologia wybiła bardzo do przodu, w obecnych realiach jesteśmy w stanie zmienić bezinwazyjnie sporo rzeczy, których nie akceptujemy w naszym wyglądzie. Nie musimy już w tym celu udawać się do chirurga plastycznego i poddawać kosztownym i inwazyjnym operacjom. wystarczający będzie prosty zabieg kosmetologiczny i po kłopocie. Co można odmienić w swoim wyglądzie? Jak znaleźć dobrą specjalistkę? Tego wszystkiego dowiemy się z poniższego tekstu.

Nowoczesne zabiegi frakcyjne metodą na zmarszczki
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Jeżeli myślimy, że nasza cera jest za bardzo postarzona, możemy poradzić sobie z tym na kilka sposobów. Osoby starsze za pewne zaciekawią wypełniacze zmarszczek. Są to wszelkiego typu kwasy, które kosmetyczka wstrzyknie nam w miejsce bruzd na twarzy. Mniej niebezpiecznym procesem, dedykowanym dla świeższej cery będzie mikro dermabrazja. Polega ona na wykonaniu intensywnego, chemicznego pilingu, usuwającego nasz cały naskórek. Bezpośrednio po procedurze będziemy wyglądać makabrycznie, całe w czerwieni, jednak na drugi dzień nasza cera cofnie się nawet o 10 lat! Najmłodsze panie, najczęściej wybierają proces aplikujący wypełniacz do ust. Ma to za zadanie powiększenie ich, nawet parokrotnie.
Przed wybraniem się do kosmetologa po wypełniacze zmarszczek, miejmy pewność, że jest on personą kompetentną. Jeśli nie, może nam trwale uszkodzić mięśnie twarzy! To samo wiąże się z powiększaniem warg – jeśli specjalistka aplikująca wypełniacz do ust nie będzie wiedziała co czyni, możemy otrzymać niezwykle karykaturalny rezultat, który utrzymywać się będzie nawet przez kilka miesięcy. Jeśli pragniemy uniknąć tego rodzaju przykrych sytuacji, zasięgnijmy porady przyjaciół. Może któraś z twoich koleżanek często bywa w którymś z salonów, i jest w stanie ci go zarekomendować? Nawet jeśli jest bardziej kosztowny niż ten na twojej ulicy – warto się do niego przejść.

Nawet najmniej zaawansowany proces może nas oszpecić jeśli mamy niefart, dlatego warto być rozsądnym przed problemema nie po nim. Aby zmniejszyć niebezpieczeństwo, musimy pierw przemyśleć, jaki rezultat chcemy uzyskać, i czy pożądana procedura jest nam z pewnością konieczna? Inną, równie ważną kwestią jest wybór dobrej specjalistki. Łatwo można trafić na kogoś niedoświadczonego i pozbawionego kompetencji, kto może popsuć nam tylko nerwy i urodę. Z tego powodu lepiej unikać pierwszych lepszych salonów, i lepiej wybrać się tylko do tych sprawdzonych, nawet jeżeli przyjdzie nam za to sporo zapłacić.