Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Produkty Bepanthen 13 kwietnia, 2022

Maści marki Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią oraz przyspieszają procesy regeneracji skóry. Bezpośrednio po nałożeniu kosmetyku Bepanthen na skórę, dekspantenol wnika w jej głąb, oddziałując na wszystkie warstwy, jednocześnie formuła produktów Bepanthen pozwala skórze oddychać. Maści Bepanthen można stosować u dorosłych oraz dzieci.

Podpowiadamy jakich produktów warto używać.
Wspomniany dekspantenol, który stosowany jest w produktach Bepanthen krem, prosto z tego źródła a więc prowitamina B5 znana jest z właściwości nawilżających oraz odżywczych, a ponadto stymuluje wytwarzanie lipidów niezbędnych aby skóra funkcjonowała prawidłowo. Dużą popularnością cieszą się produkty Bepanthen, jakie mogą być wykorzystywane u najmłodszych dzieci. Jednym z nich jest Bepanthen Baby – maść na odparzenia pieluszkowe u niemowląt. Jest to maść, która wspiera naturalną regenerację, odżywia oraz chroni skórę dziecka przed odparzeniami pieluchowymi. Jest prosta do nakładania i usuwania. Poprzez przezroczystą i lekką konsystencję, Bepanthen Baby pielęgnuje skórę, pozwalając jej jednocześnie oddychać. Zawiera wspomnianą wcześniej prowitaminę B5, która przyspiesza proces naturalnej regeneracji skóry i jednocześnie wzmacnia jej ochronną barierę. Do produkcji Bepanthen Baby nie stosuje się tlenku cynku, który zaburza naturalną mikroflorę skóry. To wszystko sprawia, iż Bepanthen Baby to produkt idealny dla wrażliwej, delikatnej skóry dziecka.

Dużym uznaniem cieszy się również Bepanthen Derm Krem – emolient o działaniu podwójnym, jaki może być stosowany od urodzenia, oferujący optymalne nawilżenie skóry i pobudzający naturalne mechanizmy regeneracji. Bepanthen Derm Krem to emulsja typu olej w wodzie z zawartością 10% lipidów. Lekka konsystencja produktu sprawia, iż bardzo szybko się wchłania. Systematyczne stosowanie kremu Bepanthen Derm Krem zapewnia dobre nawilżenie skóry, a ponadto ma działanie łagodzące – zmniejsza uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry, które może być związane z wysuszeniem.

Czy ten tekst Ci się podoba? Jeśli tak, to żeby zdobyć podobne dane na prezentowany temat, spójrz na informacje (http://www.andragog.edu.pl/), one niewątpliwie również przykują Twoją uwagę.

W ofercie Bepanthen znajdziemy także wyrób medyczny o wielokierunkowym działaniu – Bepanthen Sensiderm. Produkt łagodzi świąd i zaczerwienienie jakie może towarzyszyć stanom chorobowym skóry, w przypadkach takich jak atopowe zapalenie skóry, egzema, skórne reakcje alergiczne jak również nadmierna suchość skóry. Ponadto gwarantuje optymalne nawilżenie skóry oraz pobudza naturalne mechanizmy nawadniania skóry, jednocześnie gwarantuje warunki do naturalnego procesu jej regeneracji za sprawą obecności dekspantenolu.

bepanthen krem

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Firma Bepanthen stosuje tylko bezpieczne składniki.
W składzie produktów Bepanthen nie znajdziemy konserwantów, barwników, substancji zapachowych i innego rodzaju potencjalnie szkodliwych czynników, jakie mogłyby szkodzić skórze, jak i zdrowiu. To wszystko sprawia, że kremy Bepanthen są idealne do stosowania codziennego na suchą i skłonną do podrażnień skórę. Największy wybór kremów Bepanthen zapewni internetowa apteka – zobacz kompletną ofertę pod adresem.