Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Dlaczego nie dobrze jest wzorować się tylko modą ale posiadać własny styl oraz wyczucie estetyki Wrzesień 7, 2018

Obecne kierunki w modzie pokazują dzisiejszy świat – są różnorodne, są zaskakujące, bywają spokojne, czasem są krótkie a czasem długie. Moda to część sztuki tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, trzeba mieć rozeznanie jak iść.

duże zakupy
Źródło: pixabay.com
Różne sytuacje, różnorakie odzienia a także rożne dodatki dobierzemy idąc do opery, inne na koncert sławnego rockmena, zupełnie inne gadżety weźmiemy na wystawę kultury współczesnej. Jednym z zasadniczych dodatków garderoby noszonych przez panie jest torba.

Wybierając internetowy sklep z torebkami, możemy trafić na ciekawe promocje i różnorodny asortyment. Podstawową regułą jest adekwatne dobranie torby do okazji. Czym bliżej wieczoru, a uroczystość bardziej oficjalna, tym torebka mniejsza. Duże, pakowne torby (kliknij tutaj), zwieszające się z ramienia kobiety w wieczorowej sukience, mogą zepsuć ogólny wygląd. Na wieczorowe spotkania nie można zabrać także torebki płócienne, za to sprawdzą się te z cekinami, polakierowane czy koralikowe. Zasada następna – im kobieta niższego wzrostu i szczuplejsza, tym torebka mniejsza i z małą ilością świecidełek.

zobacz
Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobniutką panią duża, workowata torba, zwisająca z ramienia, przytłacza. Podobny efekt daje torba która ma pełno metalowych ozdób, z dużą ilością frędzelków, ozdobnych zamków. Kobieta wysoka, a w dodatku dobrze zbudowana może sobie pozwolić na torebkę dużą, nabitą ćwiekami, z mnóstwem frędzelków czy też ozdobnych suwaków. Ta sama kobieta z maciupeńką torebeczką będzie wyglądać wręcz śmiesznie. Po trzecie powinniśmy umieć dopasować torby do stylu i koloru stroju. Mnóstwo pań zakłada niewielkie plecaczki w zamian torebki. Ponieważ takie są akurat modne. Pomimo tego wykwintny strój i nawet najpiękniejszy modny plecaczek – jakoś do siebie nie pasują.