Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Dlaczego naturalne roślinne wyciągi są tak przydatne w leczeniu rozmaitych dolegliwości i chorób. 7 marca, 2022

Ludzie od bardzo dawna borykają się z najróżniejszymi problemami i dolegliwościami. I od wieków szukają lekarstw na to, aby z nimi skutecznie walczyć. Obecnie leki w większości przypadków wytwarzane są w laboratoriach, powalają na leczenie ogromnej ilości rozmaitych chorób i nie da się im w tym momencie odmówić skuteczności. Ale równocześnie niejednokrotnie wraca się do natury, gdyż to ona właśnie daje w rozmaitych roślinach liczne substancje odżywcze.
Jedną z nich jest na przykład tak znany kwas l-askorbinowy -polecany solgar – sprawdź tutaj. Naturalnie będzie on występował w licznych owocach, a w postaci wyprodukowanej przez człowieka w ogromnej ilości suplementów i tabletek, powszechnie znanych jako witamina C. Związek ten jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, a ponieważ nie jest w żaden sposób wytwarzany przez ludzi, to trzeba go całkowicie dostarczyć razem z jedzeniem. I to dostarczać regularnie, ponieważ witamina C nie będzie również magazynowana, a jej czas rozpadu organizmie jest bardzo krótki.

selfie - ubrania

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalne związki obecne w roślinach mogą bardzo być pomocne w leczeniu oraz profilaktyce rozmaitych chorób. Bardzo dobrze wie o tym na przykład firma solgar, jaka od lat specjalizuje się w produkcji bardzo dobrych jakościowo suplementów diety opartych na roślinach. Jednak nie jest to garażowa produkcja, a profesjonalnie zorganizowana działalność, razem z nowoczesnym instytutem badawczym zatrudniającym najlepszych specjalistów. Także do produkcji specyfików wykorzystywane są jedynie wyselekcjonowane odmiany roślin, które dostarczają jak największą ilość potrzebnych substancji. Propozycja firmy solgar będzie obejmować wiele rozmaitych obszarów – kwas l-askorbinowy, od preparatów które zwiększają odporność na przeziębienia aż po kompleksową profilaktykę schorzeń układu pokarmowego. Do tego ostatniego zadania bardzo dobrze nadawał się także będzie paraprotex.

On również opiera się na naturalnych składnikach, bowiem zawiera on blisko dziesięć różnych ekstraktów oraz wyciągów. Preparat ten doskonale będzie sobie także radził z większością nieproszonych gości, czyli bakteriami, grzybami i robakami.