Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Czy warto kupować tylko markowe kosmetyki? Wrzesień 7, 2018

Panie raczej nie wydają mało na kosmetyki. Główną rolę odgrywa jakość, a to idzie w parze zwykle z niemałą kwotą. Czy herfaktycznie należy przeznaczać spore pieniądze na dobre kosmetyki?

Autor: PUPA

Kosmetyczne sklepy w Internecie kuszą rabatami. Jednak niewielka cena nie zawsze okazuje się już dla nas interesująca. Podkłady i np. kosmetyki na trądzik powinny dobrej jakości, w związku z tym z premedytacją płacimy za nie więcej pieniędzy. Coraz częściej wybieramy się więc na kosmetyczne zakupy do apteki. Dermokosmetyki uzupełniają dziewczęce szafki, a potrzeby tylko rosną. Cera wrażliwa, ze skłonnością do alergii nie może być wystawiana na testy.

Drogie czyli lepsze?Kremy są tak subiektywną sprawą, że trudno wytworzyć o nich taką samą koncepcję. Część z nas zawsze wybierają clarins tusz do rzęs małej serii. Inne z kolei kupują jedynie znane tusze powyżej 200 zł.

Niektóre kosmetyki kolorowe faktycznie trzeba kupować z głową i nietestować tych słabszych. Podkłady nie przystosowane do rodzaju skóry, mogłyby zaprowadzić nas prosto do leczenia dermatologicznego. Podkłady mineralne znanych firm nie są tanie, ale odżywiają nawet problematyczną cerę i chronią ją przed szkodliwymi substancjami.

Poszukując balsamów i kremów przeciwko cellulitowi, od razu trzeba zainwestować więcej. Kosmetyki wyszczuplające, faktycznie działające, to nie kremy za kilka złotych – niestety. Przygotowują je jedynie znane marki, więc to metki podnoszą cenę, ale efektywność potwierdza jedynie, że dobrze wybrać tylko takie balsamy. W luksusowych drogeriach da się znaleźć te naturalne kremy o mocnym działaniu.

Markowe perfumy – perfumy balenciagaCennik wód perfumowanych to raczej odrębna kwestia, bo wiąże się raczej z samopoczuciem. Kobiety kochają drogie perfumy, a używając takiej perfumy, są pewne siebie. Masaki Matsushima i Hermes to przykłady| tego typu perfum, na których trudno oszczędzać. Pewne siebie kobiety, ceniące perfekcję na pewno to zauważą. Najbardziej znane są flakoniki, o których wartości obecnie świadczy ich sława. Słynna „piątka” Chanel dla wielu pań jest najdroższa i warta wszystkich pieniędzy.