Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Czego nie może zabraknąć w szafie nowoczesnego mężczyzny? Wrzesień 7, 2018

Podkoszulki męskie to fundament każdej stylizacji. Uniwersalne podkoszulki możemy nosić solo, ale również założone pod rozpinaną koszulę, pulower, a nawet marynarkę. Idealne zarówno do biura, jak również na spotkania ze znajomymi czy z partnerką. Na co dzień rewelacyjnie sprawdzają się proste T-shirty z krótkim rękawkiem, najlepiej w niewyzywających odcieniach. Czarny, brązy i granaty będą znakomicie pasowały do każdej stylizacji.

Na mniej oficjalne okoliczności możemy założyć T-shirty z zabawnym wzorem. Z mody nie wyjdą nadruki z postaciami z bajek czy bohaterami z kreskówek. Można też nosić podkoszulki z śmiesznymi sloganami, choć polecasię ostrożność przy wybieraniu takiego rodzaju. Wydające się nam niewinne hasła mogą urazić np. koleżankę z pracy czy znajomą. W tym sezonie modne są też delikatne wzory oraz nieustannie od lat podłużne pasy.

Dla tych, którzy cenią nienachlaną elegancję i chcą połączyć koszulki męskie z marynarką (zpbacz), szczególnie godne rekomendacji są natomiast gładkie fasony polo. Jeżeli chodzi o buty, eksperci rozwiewają wątpliwości – w jesiennym sezonie rynek podbijają huntery . Te znane na całym świecie kalosze produkowane są w Wielkiej Brytanii już od ponad 150 lat. Świetnie nadają się na jesienne ulewy i pierwsze chłodne dni. Panowie mogą wybrać fasony z dłuższą cholewką albo krótsze, sięgające ledwie kostki. Huntery dostępne są również w różnych kolorach – w czerni albo butelkowej, stylowej zieleni.

koszulki
Autor: Naomi
Źródło: http://www.flickr.com

Kalosze sprzedawane są w wielu wirtualnych sklepach i na serwisach aukcyjnych. Ich koszt to od ok. 450 zł do 550 zł, w zależności od długości cholewki. W szafie modnego mężczyzny tej jesieni nie powinno brakować uniwersalnych T-shirtów i przydatnych kaloszy. Koszulki męskie znakomicie wzbogacą każdą stylizację, a z bogatej oferty sklepów, każdy znajdzie coś dla siebie. Wygodne huntery z kolei będą niezastąpione podczas pierwszych deszczowych dni.