Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Jak odnieść sukces w walce z rozszerzonymi porami? Grudzień 26, 2018

Obecne czasy cechuje wszechobecny „kult młodości”. Telewizja, prasa i Internet promują zdrowie, sprawność i siłę fizyczną, szeroko pojęty triumf.

Lekarz po operacji
Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Argumentów na potwierdzenie owej tezy nie trzeba daleko szukać, wystarczy popatrzeć na okładki kolorowych gazet, z których spoglądają na nas powabne modelki o ciele bez skazy.

Masz wrażenie, iż nigdy nie osiągniesz owego ideału? Rozszerzone pory przyprawiają Cię o ból głowy? Spokojnie, wcale nie musisz czekać z założonymi rękami. Istnieje kilka skutecznych sposobów, żeby z nimi walczyć. Prymarna zasada – którą niestety bardzo często zdarza nam się bagatelizować – brzmi: odpowiednia i co niemniej istotne systematyczna pielęgnacja ciała. Warto pamiętać, iż samo mydło albo balsam nie wystarczy. Trzeba bowiem jeszcze oczyszczać skórę z zanieczyszczeń. Pomocne mogą okazać się rozmaite peelingi jak również maseczki – domowe bądź wykonywane u kosmetyczki- efektywna pielęgnacja ciała.

Idealnym „sprzymierzeńcem” w walce z rozszerzonymi porami są również na pewno szczoteczki do mycia. Z jakiego powodu? Usuwają martwy naskórek. Co więcej, masują skórę poprawiając jej ukrwienie.
Categories: Akcesoria