Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Co musimy wziąć pod uwagę kupując najlepsze okulary przeciwsłoneczne? Jaki kształt oprawek okaże się dla nas dobry? Wrzesień 7, 2018

Wybór właściwych okularów jest podobnie ważny jak wybór ubioru. Dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na parę kwestii, jeżeli chcemy kupić najlepszą dla nas parę.
Trzeba mieć świadomość, że nawet najlepsze okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani będą wyglądały kiepsko, jeśli będą nieodpowiednio dopasowane.

Sałatka wiosenna ze świerzych warzyw
Autor: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Źródło: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Z tego względu cena w tym wypadku nie zagwarantuje doskonałego wyglądu. oprawkom (zobacz okulary przeciwsłoneczne gdynia) powinno się dopasować do kształtu własnej twarzy. Nie jest tak, iż każde pasują dla każdego. Właśnie jest na odwrót, inne oprawek (zobacz okulary versace) przeciwsłoneczne Tom Ford ((sprawdź tutaj)) okażą się odpowiednie dla osoby o okrągłej twarzy, a innego typu natomiast dla kogoś o rysach kwadratowych. Dlatego zastanówmy się najpierw, jakiego rodzaju typ twarzy posiadamy. Kiedy zwiążemy włosy, będziemy widzieć dokładnie czy kształt naszej twarzy przypomina bardziej owal, trójkąt, kwadrat, albo też koło. Możemy podpatrzeć w internecie, które modele będą dla nas dobre. Ogólnie rzecz ujmując przyjmuje się, że oprawki muszą kontrastować z kształtem twarzy. Idąc tym tropem wymarzone okulary Georgio Armani (Podobne strony) na pewno dobrze uda się dobrać.
plaza
Autor: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com

Ważna jest też wielkość oprawek. Starajmy się nie kupić za małych lub za dużych oprawek. Ważne będzie wybranie dobrych proporcji. W innym wypadku można otrzymać dość komiczny efekt. Kolor również ma znaczenie. Dobrze jest dobrać okulary przeciwsłoneczne Tom Ford to barwy cery czy włosów. Gdy tak zrobimy będą się ładnie komponowały z buzią.

Właściwie trudno wybrać jeden kolor, jeśli chodzi o okulary Georgio Armani (polecam:). Dobrze jest mieć przynajmniej jedną parę w uniwersalnym kolorze. Natomiast coś zwariowanego też się przyda.