Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Co koniecznie powinno się znaleźć w damskiej torebce? Luty 2, 2019

Poniektórzy twierdzą, że można z niej wyszperać wszystko, zacząwszy od wkrętaka aż po czarną dziurę. Jednak każda kobieta wie, że nic nie znalazło się w niej bez konieczności. W taki sposób wyposażone bywają torebki kobiece a także plecaki damskie. W niniejszym tekście podpowiem paniom, co jeszcze koniecznie powinny mieć zawsze z sobą.

warto zajrzeć
Autor: KOBO Professional
Źródło: KOBO Professional
Prócz oczywistości w rodzaju: portmonetka, dokumenty, telefon, w damskiej torebce zabraknąć nie może; pomadki – rzecz jasna w najmodniejszym kolorze. To właśnie pomadki oraz błyszczyki powodują, iż każda pani może wyróżnić się z tłumu. Pomalowane usta pomogą również podnieść pewność siebie, oprócz tego gros produkowanych obecnie pomadek nawilży, szczotka do włosów lub grzebień – aby w każdych warunkach móc przyczesać niesforne kędziorki i wyglądać pięknie, pieniążki – które się mogą przydać na dowolne nieprzewidziane wydatki (np. na taksówkę bądź inne nieprzewidziane wydatki

Gotówka, a nie karta kredytowa, sprawdzi się w tym przypadku dobrze, podpaski bądź tampony – nawet gdy o naszym cyklu menstruacyjnym wiemy wszystko, i zdaje nam się że natura nie może nas niczym zdziwić, warto pomyśleć o schowaniu do torebeczki tamponu albo podpaski. Nie zajmą wiele miejsca, środki przeciwbólowe – bólu zazwyczaj przewidzieć nie można. Ale można być na niego przygotowaną. Dobrze jest posiadać w torebce cokolwiek, co pomoże nam przy bólu brzucha, chusteczki nawilżane – dobrze jest mieć ich małą paczuszkę zawsze w torebce. Przydadzą się na przykład do zmycia make-upu, a nawet zdołają zastąpić papier toaletowy lub wyczyścić nasze buciki.

Pokrowiec
Autor: media.digest
Źródło: http://www.flickr.com
To taka niewielka rzecz do misji nadzwyczajnych, pończochy – w przypadku niespodziewanego „oczka” w drodze na rozmowę w sprawie pracy nie popadniemy w histerię, parasol – czasem przydaje się nawet pomimo optymistycznych prognoz pogodynki w telewizji, przeciwsłoneczne okulary – więcej pod linkiem – okulary przeciwsłoneczne korekcyjne – – by chronić nasze oczy przed szkodliwymi promieniami słońca. Na rynku dostępne są stylowe pokrowce damskie, które zabezpieczą szkła przed uszkodzeniem, kontakt w razie nieszczęśliwego wypadku – najodpowiedniej na oddzielnej kartce, schowany w portmonetce (odwiedź witrynę). Poza danymi osoby, którą trzeba powiadomić jeśli nam coś się stanie, dobrze jest odnotować także swoją grupę krwi. W sytuacji kryzysowej na wagę złota może być każda minuta.