Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Co będzie modne w tym sezonie Marzec 30, 2019

Trendy jesień 2013 to przede wszystkim ogromne pole do kreatywności dla ludzi flirtujących z modą. Znajdziemy pośród nich ponownie powrót do najmodniejszych kiedyś dodatków. buty na koturnie w stylu współczesnym, oraz dodatki z plastiku, będą smaczkami sezonu. Nie braknie też wśród ubrań motywów zwierzęcych, które bezbłędnie będą współgrać z gładką fakturą pozostałej części stylizacji.

biżuteria
Autor: Diva
Źródło: diva

Jeśli chodzi o kolory, to moda zima 2013 zachęci nas po raz kolejny do tworzenia kontrastowych zestawów. Wśród nich będzie panować czarny i czerwień w wersji glamour. Obowiązkowe w poprzednich latach purpury i granat, też będą dalej modne.

Czy według Ciebie, prezentowany tekst zasługuje na Twoje zainteresowanie? Jeśli tak, to zobacz również inne przydatne materiały (https://www.bizuteriaperlei.pl/kategoria/kolczyki-z-markazytami), które niewątpliwie zaspokoją Twoją ciekawość.

Wspominając natomiast o fakturze, zapomnijmy o kwiatkach na rzecz tkanin bez nadruku. Pośród deseni dopuszczalnych w tym sezonie, oprócz zwierzęcych, również powrócą motywy czerpane z geometrii. W dużo bardziej łagodnej niż na wybiegach wersji, trafią do popularnych sklepów zarówno na ubiorach eleganckich, jak też mało formalnych. Po raz kolejny znajdzie się wśród nich też pepitka.

W sprawie obuwia na czasie, buty na koturnie będą niezaprzeczalnie górować, nieodzownie jednak w wydaniu szykownym. Nadal pozostają z nami zaczerpnięte z lata błyszczące metalem, oraz lakierowane akcenty. Ponadto powrócą buty sznurowane – od których mogliśmy się odzwyczaić przez ostatnie parę sezonów.

trendy jesień 2013 to też niezbędne dodatki perfekcyjnie dobierane do stroju. Warto postawić na kontrast, ponieważ muszą być zauważalne. Wielkie bransolety wykonane z metalu, apaszki w panterkę, złote, długie kolie – różnorodność w tej kwestii jest ogromna, ale każdy stylista podpowie, że w modnym zestawieniu bez nich ani rusz. Pośród toreb sugerowanych na jesień-zimę 2013, do wyboru będą małe torebki na łańcuszku i wielkie worki, chętnie w olśniewającym, lakierowanym wariancie.

Moda jesień 2013 jest ubóstwieniem kobiecości. Koniecznie będziemy starać się eksponować figurę i w niepamięć odejdą za luźne kroje płaszczy, marynarek (https://www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/20/Marynarka%20br%C4%85zowa%20w%20krat%C4%99) i tunik. Najbardziej pożądany look bieżącego sezonu, będzie miał w sobie pazur. Czarne wąskie spodnie ze skóry ekologicznej będą niemal niezbędne, a w zestawieniu z przyjemnym w dotyku, przylegającym do ciała kardiganem, stworzą stylizację na wszystkie okazje.

Źródło: htttp://kraina-stylu.pl/