Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Kompleksowe prace naszych zaawansowanych technologicznie szwalni. Od rysunku do prototypu. Wrzesień 7, 2018

Projektanci ubrań albo większe spółki odzieżowe bardzo często szukają rzetelnych partnerów biznesowych – garbarni, dystrybutorów tkanin i szwalni do długotrwałej współpracy. Bardzo długo decydowano się na szwalnie zagraniczne (Chiny), przez wzgląd na niższe koszty. Ale teraz następuje odwrót i pewna liczba firm tekstylnych bierze pod uwagę takie miejsca, jak szwalnia odzieży czy pracownia kaletnicza, by proces produkcyjny w całości realizować w Polsce.

szwalnia odzieży
Autor: gina pina
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz praktycznie każda większa polska szwalnia odzieży z przyjemnością podejmie kooperację z projektantami odzieży – odzież outlet hurt będących nowym graczem na rynku mody, jak i z przedsiębiorstwami tekstylnymi, jakie kończą swoją produkcję zagraniczną i wracają do Polski, a są już znane na szeroką skalę. Szwalnia odzieży w dobrze wyposażonej pracowni dokładnie wykroi i wykona wszystko, co zaprojektuje projektant, nawet kiedy są to unikatowe pierwowzory i nie wiadomo, czy wejdą do produkcji. Ponadto, za sprawą nowych technologii i dzięki zespołom maszynowym szwalnia Wrocław wykona złożone projekty i jednosezonowe serie, rozwinięte i różnorodne kolekcje, a także pojedyncze egzemplarze, na przykład pod kątem modowej sesji zdjęciowej czy wyjątkowego wydarzenia kulturalnego.
Profesjonalne zaplecze szwalni gwarantuje uszycie każdego pierwowzoru, a potem wprowadzenie go do produkcji – bez kosztownego zużycia materiału zleceniodawcy. Każda szwalnia odzieży stawia obecnie na optymalizację zużycia materiałów i dokładnie rozplanowuje i oblicza koszty materiałowe dla wszystkich wzorów i rozmiarów. Szwalnia – www.noor.pl/ przygotowuje jedynie wykroje i szycie, lecz zamówienie materiałów, dopasowanych akcesoriów krawieckich i pasmanteryjnych należy do klienta – . Kiedyś szwalnie godne polecenia znajdowały się niedaleko Łodzi, obecnie są one rozsiane po całym kraju i łatwo możemy je znaleźć wpisując w przeglądarce „szwalnia Wrocław”.

Gdy przychodzi do oszacowania kosztów, szwalnie swoje zlecenia wyceniają indywidualnie. Rozliczenia zależne są od typu projektu i materiału, z którego odzież jest szyta. Cena uzależniona jest również od wielkości zamówienia (czyli ilości sztuk). Oczywiście finansowo korzystniej jest zamawiać większe partie.
Categories: Odzież XXL