Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Buty sportowe nie tylko na bieżnię, lecz również na przyjęcie Wrzesień 7, 2018

Moda jest czymś co nas otacza i nawet, jeśli nie bardzo zajmują nas aktualnie panujące trendy, chcąc nie chcąc zderzamy się z nimi na co dzień. Bez względu na to czy śledzimy co akurat się nosi, czy nie, z pewnością mamy wiedzę co w danym sezonie jest na topie. Trendy w modzie przychodzą oraz ewoluują od wieków, jednakw dzisiejszych czasach, oddziaływanie środków masowego przekazu potęguje to zjawisko. Moda, to wszakże nie tylko wartości, przecież nasz ubiór ma spełniać także rolę użytkową.

adidas
Autor: Arturo Pardavila III
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy w modzie dotyczą zarówno fasonów ubrań, rodzajów obuwia, czy dodatków jak również poszczególnych producentów. Ostatnimi czasy bardzo modne stały się buty sportowe. Kiedyś łączone wyłącznie z osobami uprawiającymi sport, dziś chociaż jedną parę sportowych butów posiada większość ludzi. Popularność trampek i adidasów doprowadziła do tego, że łączy się je nawet z eleganckim płaszczem, czy sukienką.

Prócz nowości, na sklepowych półkach dostępne są niesamowicie popularne już modele buta sportowego. Są to tworzone od ponad 20 lat oraz wciąż ulepszane buty Nike Air Max 90, które mają swoich fanów na całym globie. Ich znakiem rozpoznawczym jest okienko na pięcie, tak zwane loveheart. Na początku obuwie Nike Air Max 90 były tworzone jako obuwie typowo biegowe, jednak w miarę upływu czasu stawały się obuwiem dla przeciętnych obywateli. Te buty to nie tylko ponadczasowy design, ale szczególnie wygoda i komfort użytkowania. Kolejnym bestsellerem stały się buty Adidas ZX, których historia, podobnie jak Air Max’ów zaczęła się wiele lat temu od biegówek.

Nic więc dziwnego, że te dwie pary posiadają podobną konstrukcję. Adidas ZX także przeszły rewolucję, dzięki której stały się butami na co dzień. Bez wątpienia modele obuwia Nike Air Max i Adidas ZX to modele historyczne, cechujące się efektownym dizajnem i komfortem użytkowania. Chętnie wkładają je zarówno panie, jak i panowie. Jeśli chodzi o najnowsze wydania butów dla kobiet, warte uwagi są buty damskie Timberland. Marka znana jest przede wszystkim z butów dla ludzi aktywnych. Dedykowane są kobietom ceniącym sobie wygodę, jakość oraz ponadczasowy design.

adidas
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Buty damskie Timberland łączą w sobie wszystkie wspomniane cechy, dlatego zaskarbiły sobie rzesze wiernych miłośników. Przy wyborze właściwych dla siebie butów, należy zastanowić się, czego właściwie oczekujemy od butów. Czy wyłącznie nowoczesnego wzornictwa, czy bardziej komfortu, a może najlepszym sposobem byłoby połączenie obu cech? Więcej na stronie .

Categories: Obuwie