Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Bolące mięśnie nie są miłą rzeczą — warto zatem zapisać się do masażysty, by nam ulżył 25 lutego, 2022

Wszyscy, którzy kiedyś korzystali z pomocy masażysty, mogą powiedzieć, że jest to rewelacyjna sprawa.
Na masaż można zapisać się z wielu powodów.

granola - zdrowe żywienie

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje coś takiego jak masaż rehabilitacyjny. Wydaje się on chyba najmniej miły ze wszystkich rodzajów masażu, gdyż często jest zalecany dlatego, że coś nas boli. Może być to naderwane ścięgno albo nadwyrężone plecy. Wówczas masaż będzie kojarzony pewnie z koszmarem. Również kolejnego dnia po masażu możliwe, że będziemy czuć się fatalnie. Będzie to tak zwana reakcja organizmu. Jednak po dwóch dniach już będziemy mogli zauważyć różnicę. Tego typu masaże powinniśmy przyjmować z reguły w serii po 5 lub choćby 10. Tylko wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że pomogą nam one i problem zdrowotny zostanie zakończony.

W sieci znajdziesz dużo niezwykle ciekawych artykułów – jeśli masz ochotę poznać kolejny – sprawdź na witrynie a nie będziesz żałować!

Podobny w działaniu jest też masaż sportowy. Z reguły jest on stosunkowo mocny i chodzi w nim wówczas o to, by zażegnać problemy z zakwasami i innymi bólami mięśni. Całkowicie inny bywa masaż relaksacyjny. Tutaj mamy ogromne pole do działania, jeżeli chodzi o wybór. Można umówić się na masaż masłem shea albo czekoladą. Pachnie on wtedy pysznie. Relaksacyjne właściwości masażu powinny odprężać ludzkie ciało oraz umysł. Z tego powodu najczęściej w pomieszczeniu mamy wówczas zgaszone światło, ale zapalone są świece oraz nastawiona jest spokojna muzyka.

Takiego rodzaju masaże można zamówić dla dwóch osób. Najmodniejszy okres to rzecz jasna Walentynki, gdy małżonkowie pragną sobie zafundować odrobinę luksusu.
Tagi: , ,
Kategorie: Bez kategorii