Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Biżuteria najczęściej kojarzy się z kobietami, ale nie jest powiedziane, że łańcuszków nie mogą zakładać również panowie 16 marca, 2022

Polska jest krajem, gdzie stosunkowo często da się zobaczyć ludzi obojga płci, którzy noszą łańcuszki na szyi.
Niekiedy rozmyślamy o biżuterii i instynktownie zdaje nam się, że takie kwestie łączą się tylko z kobietami.

buciki

Źródło: pixabay.com
Wyposażenie

Autor: Chris Photography(王權)
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak, jeżeli pomyśleć dłużej, to przecież panowie też noszą łańcuszki i inne ozdobniki. modne wydają się być bransoletki z różnymi hasłami, choć starsze pokolenie preferuje tradycyjne wyroby ze srebra. Dużo osób ma tradycyjne łańcuszki z medalikami czy z krzyżykami. Duża część z tych osób ma je niemal całe życie, ponieważ były to prezenty przykładowo w dniu Komunii Świętej. Są tacy, którzy mają na sobie łańcuszek ciągle, widząc w nim swoistego rodzaju talizman. Wchodzą w nim nawet na basen czy pod prysznic. Są również osoby i tutaj już raczej mowa o paniach, które posiadają stosunkowo znaczną liczbę łańcuszków z różnymi niebanalnymi wisiorkami. Zakładają je na różne okazje, nie zapominając o tym, żeby dobrane one były do kreacji. Zatem łańcuszek może być długi albo krótki, stworzony ze srebra lub ze złota, a także może posiadać wisiorek lub nie. Tu kompozycja zależeć będzie od naszych upodobań. Niektórzy kupują tradycyjne wisiorki z kamieniami, a inni oryginalne kwiaty robione z zamka błyskawicznego.

Bez zwłoki zobacz na stronie (http://www.sidroswimwear.pl/kategoria-produktu/kobieta/kostiumy-kapielowe/dwuczesciowe/) analogiczne wpisy. Tam też znajdziesz coś ciekawego, gdyż przedstawia ona pokrewną problematykę.

Nie zapominajmy o tym, że łańcuszki mogą mieć przeróżne wielkości oczek.

Panie z reguły preferują drobne oczka, gdyż wówczas łańcuszki wyglądają na delikatniejsze. Panowie natomiast wybierają większe oczka — wtedy wyglądają one konkretnie.
Kategorie: Bez kategorii