Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Bądź piękna tej wiosny z płaszczami H&M. Wrzesień 7, 2018

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy zmierzyć się z nadciągająca wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią poupychajmy w ciemny kąt zimowe ciuchy i otwórzmy się na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w mini i dopasować do tego bluzeczki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale delikatnych płaszczach, które będą idealne do wiosennych spacerów po parku.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej gorące, dlatego na noszenie płaszczy mamy tak w rzeczywistości jedynie kilka tygodni. A że pogoda lubi płatać figla, wkładanie lżejszych ubrań w nadchodzących dniach całkowicie może stać się niemożliwe. Jednak nie zrażajmy się, miłe panie i już szykujmy portfele, aby w najbliższym czasie wyglądać modnie.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z nie tak odległych modowo lat. Odkurzymy, zatem komody naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy z nich wydobyć i wykorzystać do teraźniejszych trendów. Na przekór porze roku, która jest najczęściej różne odcienie zieleni dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie granat. Ku rozpaczy fanek jasnych odcieni takie w sumie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest dobrze znany i lubiany, a długość jest tuż za pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć ile będzie chciał. Ciuchy których znakiem firmowym są wyraźnie i gruby pasek uwypuklający talię, znów pojawią się wszem i wobec.

Tkaniny, z których zrobione będą płaszcze, usatysfakcjonują panie tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne akcesoria, które o tej porze roku uczynią z Ciebie modową . gruby ( propozycja skutecznego odchudzania)