Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Bądź modna tego lata Wrzesień 7, 2018

Kiedy zimowa pora jeszcze straszy nas mrozem, to trzeba pamiętać, że nieopodal ukrywa się wiosna. A w raz z jej pojawieniem się należy pomyśleć o odnowieniu szafy. Nadchodzący sezon to doskonały pretekst, aby odkryć trendy lato 2014, a co za tym idzie udać się na łowy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku szalenie interesująco. Różnorodność jest tak wielka, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko na sklepowych pułkach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie wiodło prym na wybiegach?

Moda w roku 2014
Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

Lato to zwiewne materiały, a także feria kolorów. Czas odwiesić ponure i grube swetry i zrobić wolną powierzchnię na etniczne wzory. Jeśli jesteś miłośniczką hippisów, to jest element, o którym nie możesz zapomnieć. Tego rodzaju materiały odnajdziemy na bluzkach i sukienkach. Do popularnych ubrań będą należały spodnie.

U każdej kobiety, która uważa się za modną, w szafie nie powinno zabraknąć białych spodni, które od kilku sezonów cieszą się stałym powodzeniem zwłaszcza, jako część markowych garniturów. Innymi spodniami, które są modowym must have są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik niejednego sezonu. Mówi się, że para dobrych dżinsów musi wisieć w szafie tak jak mała czarna. W łaskach pozostaną również trampki – właściwe dopełnienie dżinsów. Szczególnie te na platformie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je włożyć do pracy jak i na mniej zobowiązujące spotkanie.

Lato w szafie
Autor: Mobilus In Mobili
Źródło: http://www.flickr.com

Ważną częścią letniej mody i tak są sukienki letnie. Nie ważne czy na ramiączkach, mini, czy też z odkrytymi plecami, uwydatniające biust, zawsze cieszą się sporą popularnością, w trakcie letnich miesięcy. I tutaj również rządzą motywy roślinne. Podobne desenie były również modne zeszłego lata.

Modne sukienki znajdą swoje zwolenniczki wszędzie i o każdej porze. Tego roku hitem będą, oprócz kwiatowych printów, pastelowe kolory. Równie ogromnym powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie takie jak: smoki. Z modnych tego lata gadżetów każda kobieta powinna posiadać masywne kolczyki. Do tego wiecznie modna torba w szalonym stylu, która przemieni wygląd większości z nas.

Moda z 2013 roku nie przeminęła do końca. Zbliżający się czas to, zatem nowości jak i znane wcześniej trendy, dlatego intrygującym doświadczeniem będzie komponowanie ze sobą tego, co nowe z tym, co już znane i lubiane.