Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

A może kolorowa stylizacja na imprezę? Wrzesień 7, 2018

Dawniej karnawałowe imprezy były momentem, w którym zawieszano wszelkie zasady i każdą rzecz można było robić odmiennie niż robi się to na co dzień. Podobnie możesz spojrzeć na imprezowanie także dziś. Również w sytuacji, gdy szukasz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chadzasz zachowawczo ubrana do biura? Wobec tego w ramach imprezy możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, ażeby zamienić się w najbardziej kolorową personę na parkiecie?

kobieta przed imprezą
Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwości jest ogromna ilość. Przede wszystkim wybierz dla siebie ciekawą barwną sukienkę. Nieustannie modne są pasy. Jeśli wybierzesz barwne pasy na pewno zwrócisz na siebie uwagę i od razu odróżnisz się od tłumu. Dobrym pomysłem jest także to, by wybrać jedną, mocną barwę. Niech będzie to zieleń lub czerwień. Ważne, żeby było barwnie i niecodzienne. To jednak tylko początek stylizowania, bo jeżeli chcesz wyglądać wyjątkowo barwnie, możesz też zmienić kolor włosów. Oczywiście nie musi się to stać za pomocą barwników do włosów.

Przede wszystkim, gdy mowa o skrajnych pomysłach, jak włosy niebieskie albo czerwone. Zapewne nie masz zamiaru tak kolejnego dnia iść do biura. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by kupić kolorową perukę.

Do takiego zestawu dopasuj jeszcze barwny makijaż i stylizacja będzie gotowa. W tej ostatniej roli możesz także użyć podobne sztuczne elementy, np. sztuczne, barwne rzęsy. Nie muszą przypominać naturalnych, by sprawiały niesamowite wrażenie. To samo można powiedzieć o długich tipsach.Imprezowe inspiracje to także buty. By zobaczyć znacznie więcej imprezowych inspiracji zobacz to: sprawdź imprezowe inspiracje.

Wiele osób jest zdania, że to najważniejszy element kreacji. Kolorowe buty na szpilkach będą pasować idealnie. Nie zapomnij jednak, żeby zabrać także buty do przebrania. W płaskich butach będzie Ci się o wiele wygodniej tańczyć, a możesz je zmieścić nawet do małej torby.